נשים
קייטין סטיקס (צילום: instagram)
צילום: instagram

הדוגמנית עם עיני החתול

קייטין סטיקלס, דוגמנית שנולדה עם תסמונת נדירה שפוגעת במבנה פניה קשות, התגלתה על ידי צלם אופנה באמצעות הרשתות החברתיות. עכשיו היא לוקחת חלק בהפקת אופנה מדהימה למגזין וי ומוכיחה שאידיאל היופי - הוא בהחלט עניין סובייקטיבי

מערכת mako נשים | mako | פורסם 11:18 14.03.17 

שנה גודל אות

קייטין סטיקלס בת ה-29, היא דוגמנית שנולדה עם תסמונת "עין החתול", הפרעה בהרכב הכרומוזומים שלה שכתוצאה ממנה מבנה פניה נפגע, שפתיה שסועות ועיניה שקועות ונטולות רקמת צבע שמעניקות להן מעין מראה חתולי. 

קייטין סטיקס (צילום: instagram)
מתוך הפקת האופנה
|
צילום: instagram

סטיקלס, התגלה באמצעות חשבון האינסטגרם שלה על ידי הצלם ניק נייט, שהחליט ללהק אותה להפקת האופנה המשותפת שלהם שפורסמה במגזין וי. באמצעות סדרת הצילומים המדהימה והמראה הייחודי של סטיקלס, הצליחו השניים לשבור את תקרת הזכוכית של תעשיות האופנה ולבעוט בסטנדרטים של אידיאל היופי. 

קייטין סטיקס (צילום: instagram)
"משהו שלא יכולתי לחלום עליו"
|
צילום: instagram

"לעבוד עם נייק נייט בסטודיו עבור הצילומים האלו, זה משהו שאפילו לא יכולתי לחלום עליו", כתבה סטיקלס במגזין. "בחיים לא חלמתי להיות דוגמנית או לקחת חלק בתעשיית האופנה. הערצתי אותה מרחוק, הבעתי את עצמי דרך אופנה צילום ואומנות, אבל שיתוף הפעולה הזה הוא אחד הדברים היפהפיים שמטלטלים את העולם שלי". 

קייטין סטיקס (צילום: instagram)
שוברת תקרות זכוכית
|
צילום: instagram

"ציפיתי שיצא מזה משהו מדהים, אבל זה הרבה מעבר למה שהצלחתי לדמיין. הצילומים האלו האירו את העיינים והתודעה של לא מעט אנשים. ההפקה הזו מוכיחה שלעולם הזה יש סיכוי. אני עדיין מעכלת שזו המציאות שלי מהיום".