קולקציית Formotion של אדידס (צילום: אלכסנדר ליפקין)
קולקציית Formotion של אדידס. כמו עור שני|צילום: אלכסנדר ליפקין

התמכרתי לשפתון לחות. יודעת שאומרים שהשפתיים לא צריכות את זה בכלל ושאני פוגעת בלחות הטבעית שלהן. לא אכפת לי. בכל ערב לפני השינה אני מורחת, אחרת השפתיים מרגישות יבשות; יש לי שפתון לחות אחד ליד הכיור בשירותים, אחד בשידה ליד המיטה, אחד בפינת העבודה, אחד בתיק ואחד באוטו. בכל מקום אליו אשלח את ידי, יהיה שפתון לחות.

ולכן ניסיתי בהתלהבות רבה את LABELLO SCRUB, המכיל, בעצם, גרגרי פילינג - שהיצרן אומר שהם מסירים את תאי העור המתים מהשפתיים שלי. זה מרגיש טיפה שורט, לעתים שורט מדי – הגרגרים כנראה לא מפוזרים באופן שווה בתוך המשחה של השפתון – אבל זה גם נעים באיזה שהוא אופן וגרם לי לחוש שהשפתיים מטופלות. אחרי המריחה אין כמובן זכר לתחושת הגרגרים, אבל הריח הנעים מאוד נשאר. מחיר מומלץ לצרכן 14.90 ש"ח, להשיג ברשתות השיווק והפארם המובחרות ובאתר Chozen

LABELLO SCRUB (צילום: יחצ)
LABELLO SCRUB. שורט אבל בקטע טוב|צילום: יחצ

Nano X1 של ריבוק (צילום: יחסי ציבור)
Nano X1 של ריבוק. חתיכת הבטחה|צילום: יחסי ציבור

חזרתי לרוץ, או יותר נכון חזרתי לומר שחזרתי לרוץ כי תמיד יש משהו ובעצם נחזור מחר. הנעליים החדשות של ריבוק, Nano X1, הפכו את החזרה הזו למעט פחות מסויטת (בכל זאת, לצאת לרוץ עם הנעל שריבוק מקווה שתהיה "נעל האימונים התומכת, הנוחה והוורסטילית ביותר שנוצרה על ידי החברה עד היום" זה מבטיח, והן אכן נוחות ותומכות וגם נראות לא רע, עובדה שקיבלתי עליהן כמה וכמה מחמאות), והטופ המעולה של אדידס אפשר לי להוריד חולצה באמצע האימון ולהרגיש את עצמי הכי מיליון דולר. זה טופ מהקולקציה החדשה לנשים, Formotion, שעוצבה על ידי נשים בלבד וכוללת פריטי כושר כמו בגדי ים, טופים, נעלי ספורט, חזיות ספורט, טייצים ועוד. באדידס אומרים שהיא מתאימה למגוון סוגים של אימונים (אותו הדבר אומרים בריבוק לגבי הנעליים, דרך אגב) ותפורה מבד גמיש המיוצר בטכנולוגיה שמשתמשת בבדים ובפלסטיק ממוחזר, ומבטיחים תחושה של "עור שני". הטופ באמת הדוק במיוחד על הגוף, אבל בצורה שהיא גם נוחה וגם מחמיאה, אורזת ועושה חשק (עד כמה שאפשר לפתח חשק) לספורט.
קולקציית
Formotion עולה 249.9 -499.9 שקל, להשיג באתר הסחר ובחנויות נבחרות
נעלי
Nano X1 של ריבוק עולות 499.90 שקל, להשיג באתר של Reebok ישראל 

חדש על המדף

LOVE GEL (צילום: ירון וינברג)
LOVE GEL, ג'ל סיכוך על בסיס מים. 30.80 שקל, להשיג בבתי המרקחת, ברשתות הפארם ובחנויות פארם המקוונות|צילום: ירון וינברג

3D White Therapy, משחת שיניים של Oral-B  (צילום: יחצ חול)
3D White Therapy של Oral-B להלבנה גם לשיניים רגישות. 31.90 שקל, להשיג ברשת סופר פארם|צילום: יחצ חול
ניקוי פנים מי ורדים ניבאה (צילום: יחצ)
מים מיסלריים וג'ל ניקוי פנים בתוספת מי ורדים של ניבאה, 35.9-39.9 שקל, להשיג ברשתות השיווק והפארם|צילום: יחצ