האמת על פרשת הארי קוברט (The Truth About The Harry Quebert Affair)   

למי: אנשים שעוד מתגעגעים למק'דרימי
מתי: 6 בינואר
מה: אחרי שניסה להפוך לכוכב קולנוע ודי כשל, פטריק דמפסי (האנטומיה של גריי) עושה קאמבק לטלוויזיה בדרמת מתח חדשה. האמת על פרשת הארי קוברט היא עיבוד לרב המכר של ג'ואל דיקר. מרקוס גולדמן (בן שנצר מ-גאווה) הוא סופר צעיר ומצליח, כוכב עולה שכתב רב מכר וכעת שרוי במחסום כתיבה. מתוך ניסיון לפתוח את החסימה הוא נוסע לבקר את המורה והמנטור שלו מימי לימודיו באוניברסיטה - הסופר המפורסם הארי קוברט (דמפסי). קוברט חי בעיירת חוף קטנה במיין, נהנה מהמוניטין שלו כ"סופר האמריקאי של דורו", ובעוד מרקוס מנסה למצוא השראה לכתיבה, מתגלה גופה בחצר ביתו של קוברט שהופך לחשוד המידי ברצח. מדובר בגופתה של נולה קלרגן בת ה-15 שנעלמה לפני עשרות שנים. מרקוס מאמין בחפותו של הארי אבל לאט לאט מגלה מידע  שגורם לו להתחיל ולפקפק במנטור הנערץ עליו.
איפה: yes 

תעלומת האלפא בתא (The ABC Murders)

למי: אנשים שמעריכים סדר
מתי: 9 בינואר
מה: מיני-סדרה תקופתית של BBC, המבוססת על רב המכר באותו השם מאת אגתה כריסטי. ג'ון מלקוביץ' (להיות ג'ון מלקוביץ', על עכברים ואנשים) מגלם את הבלש המיתולוגי של כריסטי, הרקול פוארו, כשלצדו מככב גם כוכב סרטי הארי פוטר האדמוני - רופרט גרינט. באנגליה של  1930, האומה הבריטית מפולגת יותר מאי פעם ושנאה וחשד נמצאים בכל מקום. על רקע האווירה המסוכנת הזו, מתמודד פוארו עם רוצח סדרתי הידוע רק בכינוי "האלפא ביתא": הוא פועל לראשונה באנדובר, אחר כך בבקסהיל, וכשהרציחות הולכות ומצטברות, הרמז המקשר היחיד הוא עותק של מדריך הרכבות האלפביתי שנמצא בכל זירת פשע. פוארו חייב להביס את האויב המסתורי, שמערער את כל מה שחשוב בעיניו: סמכות, יושרה, העבר והזהות שלו.
איפה: HOT 

שמש חזקה (Hard Sun)

למי: אנשים שמתכוננים ליום הדין
מתי: 10 בינואר
מה: דרמה אפוקליפטית בת שישה פרקים שנוצרה בקו-פרודוקציה של רשת BBC הבריטית ורשת Hulu (מהאנשים שהביאו לכם את סיפורה של שפחה). ג'ים סטרג'ס (מעבר ליקום) ואגנס דיין (התנגשות) מככבים בסדרה של  שנכתבה על ידי מועמד האמי ניל קרוס (לות'ר, ספוקס). בזמן חקירה של מקרה מוות שגרתי, לכאורה, של האקר לונדוני, נתקלים הבלשים השותפים (והאויבים) צ'ארלי היקס (סטרג'ס) ואיליין רנקו (דיין) בראיה לכך שסוף העולם מגיע בעוד חמש שנים בלבד. היקס ורנקו מוצאים עצמם נרדפים על ידי סוכנים חסרי רחמים של השירות החשאי, שמוכנים להרוג אותם כדי לשמור על הסוד הזה, והם חייבים לגייס כל טיפת תושייה כדי להגן על עצמם ועל היקרים להם. כשהסיפור מתפרסם בתקשורת, גורמים רשמיים מצליחים להציג אותו כמתיחה – אך בעקבות החשיפה יוצאים מהאפלה רוצחים סדרתיים, מנהיגי כתות ופושעים אחרים המנצלים את המצב. בקיצור, לא קל כל הארמגדון הזה.
איפה: HOT 

טיטאנים (Titans)

למי: אנשים שמתכחשים למשוואה: היקום של מארוול > היקום של די.סי.
מתי: 11 בינואר
מה: סדרת הטלוויזיה הראשונה בגל של סדרות שהולך להכניס את היקום הקולנועי של די.סי. עמוק לתוך שירות הסטרימינג של נטפליקס (במקום גל הסדרות של מארוול שבוטל לאחרונה). ברנטון ת'ווייטס מגלם את דיק גרייסון, הלוא הוא רובין, בן חסותו לשעבר של באטמן ומנהיג קבוצת גיבורי העל הטיטאנים, לצדם של אנה דיופ, טיגן קרופט וראיין פוטר שמגלמים בהתאמה את דמויותיהם של סטארפייר, רייבן וביסט בוי. הטיטאנים הם קבוצה של גיבורים צעירים שיוצאת להילחם בפשע ונאבקת גם בשדים פנימיים.
איפה: נטפליקס 

חינוך מיני (Sex Education)

למי: אנשים עם פערי ידע
מתי: 11 בינואר
מה: בשונה מדיוויד דוכובני (פוקס מאלדר מתיקים באפלה) שהלך לאיבוד מאז קליפורניקיישן, ג'יליאן אנדרסון (דיינה סקאלי) ממשיכה לככב בטלוויזיה. אחרי שגילמה את אלת הניו מדיה באלים אמריקאים היא חוזרת כמטפלת מינית בסדרה החדשה של נטפליקס. אוטיס (אסא באטרפילד), הוא נער חסר ניסיון מיני, שמחליט לפתוח בבית הספר קליניקה לחינוך מיני עבור תלמידים במצבו, ונעזר באימו.
איפה: נטפליקס

בוקר אחד (Keeping Faith)         

למי: אנשים חסרי אמונה
מתי: 13 בינואר
מה: פיית' הוולס (איב מיילס מ- ויקטוריה), עורכת דין, אמא ורעיה, נגררת אל תוך פרשה מסתורית כשבעלה ושותפה לעסק אוון, נעלם. הוא יצא בבוקר לעבודה ומעולם לא הגיע אליה. היעלמותו הפתאומית פוגעת קשות בליבה של הקהילה הוולשית הקטנה ומאלצת את פיית' לחזור לעבודה באמצע חופשת הלידה כדי להגן על לקוח, נווד חסר תקווה המואשם בגניבה מחנויות. בעוד פיית' הנואשת מחפשת רמזים למיקומו של אוון היא חושפת תגליות חדשות על חייו הפרטיים, שמעלות שאלות באשר לכמה טוב היא באמת מכירה את האיש שהיא אוהבת.
איפה: yes 

בלש אמיתי - עונה חדשה (True Detective)   

למי: אנשים ששכחו כמה גרועה הייתה העונה השנייה
מתי: 14 בינואר
מה: העונה השלישית מספרת את סיפורו של פשע מקברי ומחריד המתרחש בלב הרי האוזרק (כן, אותם האוזרקס מהסדרה של נטפליקס) ובו מעורבים שני ילדים נעדרים ומסתורין שהולך ומעמיק לאורך עשרות שנים בעלילה הנפרשת על פני שלוש תקופות זמן שונות. זוכה האוסקר מהרשלה עלי (אור ירח) בתפקיד הראשי כויין הייס - בלש לשעבר במשטרת ארקנסו שנרדף כבר 35 שנה על ידי תיק משנת 1980 על היעלמות ילד בן 12 ואחותו בת ה-10 בעיר ווסט פינגר. כשהוא מזדקן והזיכרון שלו מתעמעם, הוא מתחיל לחזור אל פרטי החקירה יחד עם מפיק תיעודי של פשע אמיתי, ואנחנו לומדים על החקירה ועל עברו של הייס מהזמן שבו התבצע הפשע וכעשר שנים מאוחר יותר, ב- 1990, כשמידע  חדש ומזעזע נחשף על התיק.
איפה: yes, HOT וסלקום tv 

האחיות המוצלחות שלי - עונה חדשה           

למי: בני זקונים, אחיות בכורות ובני אדם בכללי
מתי: 17 בינואר
מה: האחיות המוצלחות שלי חוזרות לעונה שלישית ומרגשת. אנחנו חוזרים לאורית (דנה סמו), נטלי (נלי תגר) ומור (טס השילוני), האחיות לבית קטן, ולמאבק המגוחך שלהן בבירוקרטיה שהחיים מביאים איתם. בעונה החדשה מור משתחררת מצה"ל ומנסה את צעדיה הראשונים בעולם של הגדולים, אבל הוא, מסתבר, לא פחות מטומטם מצה"ל. נטלי מנסה סוף סוף להגשים את עצמה באמת, כלומר, היא תתחיל מיד כשהיא תצליח להבין איך בעצם יודעים מה רוצים, ואורית מגשימה חלום ישן וחוזרת למערכת החינוך. אולי הפעם זה יצליח לה? לא בטוח, אבל בכל מקרה ההורים שלהן בדרכם חזרה לארץ, והם עומדים לגלות מה קרה ל"אימפריה" שהשאירו פה. בעונה החדשה נזכה להופעות אורח של אורנה בנאי, אסי ישראלוף, ענת עצמון, צחי הלוי ועוד.
איפה: yes 

סינגל מילפית - עונה חדשה (SMILF) 

למי: אנשים שלא פספסו את הפנינה הקטנה והמושלמת הזאת
מתי: 21 בינואר
מה: עונה שנייה לקומדיה השחורה עטורת השבחים מבית Showtime.עלילותיה הסמי- אוטוביוגרפיות של ברידג'יט בירד  (פרנקי שו מ-מיסטר רובוט), אם חד הורית ממעמד הפועלים שמתאמצת לתת לבנה בן השלוש לארי בירד (כן, כמו שחקן הכדורסל) את החיים הטובים ביותר שתוכל, או לפחות קצת מעל מה שהיא קיבלה. העונה השנייה עוסקת בחיפוש של ברידג'יט אחרי תשובות ונראה שהיא לא מוצאת הרבה. היא מתחילה לאבד תקווה, בעודה מנסה למצוא כוח עליון או לפחות כוח כלשהו שיעשה סדר ביקום שלה. העונה הולכת להיות מסע מתיש אך מלא באותו הומור שובה וקורע לב שגרם לנו להתאהב בעונה הקודמת. לצידה של שו מככבת רוזי אודונל כאימה העקשנית והמתוסבכת של ברידג'יט ומיגל גומז כראפי בן זוגה לשעבר.
איפה: yes 

המזח (The Pier)

למי: אנשים שכבר הפכו את בלה צ'או לצלצול שלהם בנייד
מתי: 19 בינואר
מה: המזח (The Pier ובספרדית El Embarcadero), היא סדרת הדרמה החדשה והמדוברת של יוצר הלהיט הספרדי בית הנייר - אלכס פינה. המזח סובבת סביב אלחנדרה, ארכיטקטית מצליחה שמתמודדת עם טרגדיה בחייה האישיים – התאבדותו של בעלה אוסקר, שגופתו נמצאה במזח באגם אלבופרה מחוץ לוולנסיה. אלחנדרה מתקשה להאמין כי מדובר בהתאבדות, שכן היא ואוסקר ערכו תוכניות לעתיד שעות ספורות קודם לכן. אבל זו רק ההתחלה: אחרי מותו מגלה אלחנדרה שאוסקר חי חיים כפולים עם אישה אחרת, ורוניקה. מי האישה הזו? מי הוא הגבר שאותו אהבה במשך 15 שנה? ומה קרה באותו לילה גורלי על המזח? בעזרתו של קונרדו, שוטר מקומי, אלחנדרה מחליטה להתקרב לוורוניקה בזהות בדויה. היא רוצה לשנוא את ורוניקה, אבל מוצאת את חייה של האישה האחרת מפתים ושונים משלה. האם הקשר שנוצר ביניהן ישרוד את רגע חשיפת זהותה האמיתית של אלחנדרה, והאם הוא יאפשר להן לגלות את האמת על הגבר שאהבו – ביחד? סביר להניח שכן, אבל נאלץ לחכות ולגלות.
איפה: HOT 

מי רצח את קווין (The Kevin Case)

למי: חובבי פשעים אמיתיים
מתי: 21 בינואר
מה: סדרה תיעודית מצמררת על הפעם הראשונה בשוודיה בה ילדים הואשמו ברצח. שני אחים, בני חמש ושבע, נעצרו על ידי המשטרה והואשמו ברצח חברם בן הארבע, והפכו לאירוע הכי טראגי ומסקרן בשוודיה של שנות ה-90. מאז ועד היום, חיו השניים תחת מעטה של חשאיות מוחלטת למען פרטיותם. בתוך עננת הסודיות עלתה השאלה: האם הילדים באמת עשו זאת? גופתו של קווין בן הארבע נמצאה מוטלת באגם גלאספיורדן כשעליה סימני אלימות קשים. "החשודים העיקריים – שני ילדים בני חמש ושבע", קבע החוקר רולף סנדברג בביטחון מוחלט, זאת לאחר שהשניים הודו בכך ולא היו עדים נוספים. זהותם של האחים לא נחשפה מעולם וגרסתם בסיפור לא פורסמה עד כה. כעת החליט הבמאי דן יוספסון לפתוח את תיבת הפנדורה של הרצח המורכב הזה, במטרה לגלות מה קרה באמת באותו יום באגם.
איפה: HOT8 

נפילות חדות (Black Monday)

למי: אנשים שדואגים לכסף שלהם
מתי: 22 בינואר
מה: דרמה קומית, פרובוקטיבית ושערורייתית מבית Showtime, בכיכובם של זוכה גלובוס הזהב דון צ'ידל (מלון רואנדה, הנוקמים: מלחמת האינסוף), זוכה הגראמי אנדרו רנלס (אלייז'ה מ-בנות) ורג'ינה הול (טיול בנות). נפילות חדות מחזירה אותנו אל ה-19 באוקטובר 1987 – תאריך שידוע גם בכינוי "יום שני השחור" – בו התרסקה בורסת המניות את ההתרסקות הגדולה ביותר שידע וול סטריט מימיו. עד היום לא ידוע מי הצליח להפיל אותה. זהו הסיפור על איך קבוצה של אאוטסיידרים פעלו נגד בעלי הדם הכחול, המיוחסים של מועדון וול-סטריט, ובסופו של דבר הביאו לריסוקן, בין היתר,  של לימוזינת למבורגיני, תקרת הזכוכית והמערכת הפיננסית הכי גדולה בעולם. 
איפה: yes