עשרות מהקומיקאים הגדולים בעולם חייבים את הצלחתם ל"סאטרדיי נייט לייב", אבל רק שיין גיליס חייב לה את הצלחתו בלי שבכלל הופיע בה. בשנת 2019 גיליס נמנה בין המצטרפים החדשים לקאסט התוכנית, ועוד באותו יום צפו מחדש אמירות הומופוביות וגזעניות שלו מהעבר הלא רחוק. גיליס הסביר שהדברים הוצאו מהקשרם, אך תוך פחות משבוע (ועוד לפני שהשתתף בתוכנית אחת) כבר פוטר. לפני שלושה חודשים הוא שב לאולפן 8H של "סאטרדיי נייב לייב", הפעם כמנחה - וכמנצח.

ההזמנה של גיליס ל"סאטרדיי נייט לייב" לא נעשתה מתוך הכאה על חטא, אלא מתוך הבנה שגם בלעדיה הוא הפך לאחד השמות העולים בסצינת הקומדיה האמריקאית. התנופה המקצועית הזאת הגיעה בעיקר בזכות מסלול עצמאי של פודקאסט פופולרי, הופעות סולד אאוט וספיישל סטנדאפ מצליח בנטפליקס - מקום שאף פעם לא מסרב לקומיקאים שמרנים, אם כי גיליס עצמו מקפיד שלא להילחם בתרבות הביטול שפגעה בו. ויראו בנטפליקס כי טוב, ויחתימו את גיליס על חוזה טאלנט: מופע סטנדאפ נוסף שיעלה בשירות הסטרימינג, וכן רכישת זכויות ההפצה לסיטקום שצילם במימון עצמי, "צמיגים" ("Tires").

"צמיגים", שזמינה מעתה על כל ששת פרקיה - עונה שנייה כבר בדרך - נבראה מתוך פיילוט קצר שגיליס העלה בעבר ליוטיוב. הוא יצר אותה לצד ג'ון מקיבר (שגם מביים) וסטיבן גרבן (שגם משחק), ומשחק בה בעצמו. גיליס הוא שיין, עובד אדיש עד כדי כאב במוסך המשפחתי, שאותו מנהל בן דודו וויל (גרבן). מכאן מתפתחת קומדיית טעויות וקריקטורות קלאסית, עם טייפקאסטים מובהקים ואווירת ערוץ קומדי סנטרל. למעשה, "צמיגים" אפילו מזכירה קצת את קומדיות מקום העבודה הבריטיות של תחילת המילניום, אם במקום ריקי ג'רווייס ו"המשרד" הייתם מקבלים אנשים שלא מן הנמנע שהצביעו לטראמפ בבחירות האחרונות. 

כשלכל פרק יש את עלילות המשנה שלו - למשל יוזמה שנועדה לגרום לנשים להרגיש בנוח במוסך - "צמיגים" עושה רושם של סדרה שאין בה שום דבר יוצא דופן, למעט גיליס עצמו שנעזר בה כדי לפרוץ עמוק יותר לתודעה. תפקידו בכוח הוא של הטרול הנצחי וחסר התושייה, הבחור בן ה-30 ומשהו שהוא עדיין על תקן הילד המופרע של הכיתה. ולמרות שהקולגות שלו משלמות לא פעם את המחיר על כך, יש לו חיוך וחוש הומור שמקשים לכעוס עליו. ממש כמו שקורה איתו גם בחיים עצמם.