1. כפולה - ערוץ kidz ב-HOT ב-yes (עלתה לשידור ב-1.1.18)

ההפקה המשותפת הראשונה של ספקיות התוכן מציבה במרכזה את נועה קירל אבל גם את נועה קירל. הכוכבת תגלם את עצמה, וכן את ליבי, מנהלת מועדון השונאים שלה (תחשבו האנה מונטנה, אבל הרבה יותר מסובך). עפר שכטר, שלום אסייג ועומר דרור מגלמים את העזרים כנגדה של קירל הכפולה.

2. כדברא 2 - teenick (תעלה לשידור במהלך 2018)

רצינו להתנשא על "כדברא" ולא הצלחנו. דרמת ההתבגרות העל טבעית הרשימה אותנו בתסריט מהודק, צוות שחקנים מוכשר ואפילו אפקטים ראויים. את כל אלה היא עטפה בסיפור מיסטי עם אווירה יהודית, ואת הסיפור הזה היא עטפה בקפוצ'ון צהוב ושלחה אותו למערה. תראו ותבינו למה אנחנו קצרי סבלנות כבר לבואה של העונה השניה.

3. אילת - HOT (תעלה לשידור במהלך 2018)

יוצרי הטירוף הטלוויזיוני שהוא "גאליס" חוזרים בדרמת נוער חדשה ומסקרנת, שתעקוב אחר חוויותיהם של בני נוער במהלך חופשת קיץ באילת. תכל'ס, התחלתם להתלהב ברגע שקראתם שזה מהיוצרים של "גאליס" וכל השאר היה תפאורה מילולית, נכון?

4. שבט צוצלת 3 - ZOOM ב-yes (עלתה לשידור: 24.12.17)

עונה שלישית לתוכנית המערכונים שלועגת לאחד ממושאי הלעג הראויים ביותר בתרבות הישראלית: תנועות הנוער. אם זה נשמע כאילו אנחנו בטראומה, התשובה היא "דברו עם הפסיכולוג שלנו". מזל שאנחנו יכולים להתאושש בחברתן של שניקי ורוויתי.

שבט צוללת (צילום: ויקיפדיה)
שמעתם על שמות יפים יותר משניקי ורוויתי? התשובה היא לא|צילום: ויקיפדיה

5. המלון של פיני - ערוץ הילדים בפרטנר טי.וי וסלקום טי.וי (עלתה לשידור ב-12.11.17)

פיני רובנס, בגילומו של ישראל קטורזה, מגלה שהמלון בבעלותו מצוי בקשיים כלכליים. אלה החומרים מהם עשויות דרמות נוקבות, אבל לא תאמינו - קטורזה וצוות דמויות המשנה (היי, רודי קונטיננטל) מצליחים להפוך את זה לזהב קומי. כן, גם לגדולים, אל תדאגו.

תמונת יחצ המלון של פיני (צילום: ינאי יחיאל ויוליה טייץ)
אתם יודעים שאנחנו יודעים שאתם תראו את זה|צילום: ינאי יחיאל ויוליה טייץ

tvbee בפייסבוק