"אם היה מגיע היינו עושים עבודה טובה - אבל הוא קם וברח": במהלך פאנל צבאי ופוליטי ב"חיים ומעיין" שעסק בהתרחשויות לאחר התקיפה באיראן, עצר המגיש חיים אתגר את הדיון כדי לעדכן כי חבר הכנסת ניסים ואטורי, שהיה אמור להתראיין, החליט לעזוב את האולפן. "ואטורי ברח. חבר הכנסת, סגן יושב ראש הכנסת, היה אמור להתראיין. הגיע, התאפר והחשש עלה", אמר. "פחדים מסתוריים שנעשה לו אמבוש ושננהג בו בצורה לא הגונה", אמר בהומור. "ישב, חשב, ואם היה מגיע היינו עושים עבודה יפה - קם, וברח. הכנו שאלות הוגנות וטובות כמו בכל תוכנית".

"זה אדם שעבר על החוק לפני שהיה חבר כנסת, עשה מניפולציה עם ריח רע מאוד כדי להיות חבר כנסת, אמר 'לשרוף את עזה' כשהוא בתפקיד וסיפק להאג קלפים נגדנו", הוסיפה המגישה מעיין אדם. "עוד הוא אמר: 'מזל משמיים על 7 באוקטובר שלא היה חמור יותר'. אני מזכירה שאחותי נרצחה ומזל משמיים לא היה. הוא 'העיף' את הטייסים על דבריהם בהפיכה המשפטית ואמר על הערוץ שאני חלק ממנו שנראה לו הגיוני שמחבלים צופים בו. האמת, טוב שלא נכנס לאולפן שלי, הוא עשה בשכל. הוא אמור להיות בשולי החדשות אבל בפועל בוועדות הכי משפיעות".

השבוע פורסם ב-mako כי ואטורי העניק תועדת הוקרה לאייל גולן "מטעם הכנסת" על פועלו בזמן המלחמה - מה שגרר תגובה רשמית של המוסד כי "התעודה לא הוענקה לאייל גולן מטעמנו". בהסבר למעשה, אמר ואטורי כי "הייתה דרישה שנכתוב 'הכנסת' מתחת ללוגו, אני לא יכול להוציא תעודה מהכנסת שזה לא מתויג תחת המוסד". עוד הוסיף כי יש משמעות לתעודה כשהוא מעניק אותה בשל תפקידו, וכי הוא מקווה שמי שזה מפריע לו יבין שעשה את זה כדי להגיד תודה למי שתרם והתנדב.

הפרשן הפוליטי נועם אדרי שישב בפאנל התייחס. "ח"כ ואטורי הוא הדבר הכי רע שקרה לליכוד, קשר מקרי בהחלט בינו לליכוד. פרנזטור לתקופה לא טובה שהליכוד עובר", וחיים אתגר ציין כי ניתן לראות את רכבו של חבר הכנסת עוזב את האולפן. "'הכנתם לי אמבוש', כך הוא אמר", חתם וניסה להתקשר אליו בשידור, אך ללא מענה.