אחרי הביטול המפתיע והשאלה (שטרם נפתרה) מה קרה מאחורי הקלעים, תעשיית הטלוויזיה בארה"ב מנסה להבין מה הלאה עבור בנות משפחת קרדשיאן. ספוילר: הן בכל מקרה יהיו בסדר מבחינה כלכלית, והעובדה שלא תהיה להן תכנית ריאליטי ממש לא אומרת שהן ייעלמו ממסכי הטלוויזיה והאינטרנט.

על פי כמה דיווחים מהימים האחרונים, בין היתר של האתר Page Six, גורמים בתעשייה מעריכים כי גופי סטרימינג גדולים כמו נטפליקס, אמזון ואפל כבר מחזרים אחרי המשפחה במטרה לחתום עמה על חוזה עבור תכנים עתידיים שיופקו סביב קורטני, קים, קלואי ושאר החבורה. הקרדשיאנ'ס, מצדן, ככל הנראה מעוניינות בכך מאוד עקב הסכומים האסטרונומיים שמוצעים להן, וזאת בצל דיווחים לפיהם ההחלטה להוריד את "משפחת קרדשיאן" הייתה בכלל עקב סכסוך כספי בין המשפחה לבין ערוץ E!, שכבר לא היה מסוגל להתמודד עם משכורות העתק שנדרשו.

החוזה בין הערוץ למשפחה חודש בפעם האחרונה בשנת 2017, במסגרתו הבנות זכו לסכום של 150 מיליון דולר לשלוש שנים. אלא שמאז גופים כמו נטפליקס ו-HBO חתמו על חוזים מפלצתיים הרבה יותר, בין היתר עם ריאן מרפי (300 מיליון דולר), ג'יי ג'י אברהמס (250 מיליון) ויוצרי "משחקי הכס" (200 מיליון), והמשפחה הבינה שהיא יכולה להשיג יותר, כפי שתיאר זאת מקורב: "יש הרבה יותר כסף בסטרימינג, וזה גלובלי". 

אבל אילו תכנים חדשים תציע המשפחה, אם וכאשר? מקורות טוענים כי הבנות מעוניינות להתרחק מז'אנר הדוקו-ריאליטי ולעבור, למשל, לתכנית בסגנון "הכרישים" על מנת לחזק את המוניטין שלהן כיזמיות ובעלות עסקים. גורם אחר טוען כי לאחר 14 שנה של חיים מול המצלמות, הן מוכנות לקחת הפסקה מאור הזרקורים ולהתמקד בהפקה בלבד. "הן פתוחות לכל ההזדמנויות", אמר מקורב, "אבל הן לוקחות קצת פסק זמן". שמועות אחרות גורסות כי במשפחה מתכננים להקים חברת הפקה משלהן, אם כי לא ברור במה בדיוק היא תתמקד - ובכל מקרה לא מדובר בשירות סטרימינג של ממש שיתחרה בנטפליקס, אמזון וכו'.

במקביל, חשף המגיש אנדי כהן, שמפיק גם את תוכניות הריאליטי של ערוץ בראבו האמריקאי, כי קיבל המון פניות המציעות לשלב את קריס ג'נר בריאליטי "עקרות בית אמיתיות: בוורלי הילס". "אני חושב שזה יהיה הישג נהדר", אמר, "והיא גם קשורה לכל שאר חברות הקאסט. היא מכירה את כולן והיא חברה טובה של ליסה רינה (אחת המשתתפות, tvbee). אבל אני לא חושב שהיא תעשה את זה. היא עוזבת תוכנית שבה הייתה לה שליטה יצירתית על הכל, למה שהיא תצטרף לסדרה שבה אין לה שליטה בכלל? היא לא תהיה מפיקה בפועל והיא לא תהיה מעורבת בעריכה, אז אני חושב שהיא מישהי שרגילה שיש לה המון כוח, אני לא רואה איך היא תוותר עליו".

View this post on Instagram

To our amazing fans - It is with heavy hearts that we’ve made the difficult decision as a family to say goodbye to Keeping Up with the Kardashians. After what will be 14 years, 20 seasons, hundreds of episodes and numerous spin-off shows, we are beyond grateful to all of you who’ve watched us for all of these years – through the good times, the bad times, the happiness, the tears, and the many relationships and children. We’ll forever cherish the wonderful memories and countless people we’ve met along the way. Thank you to the thousands of individuals and businesses that have been a part of this experience and, most importantly, a very special thank you to Ryan Seacrest for believing in us, E! for being our partner, and our production team at Bunim/Murray, who’ve spent countless hours documenting our lives. Our last season will air early next year in 2021. Without Keeping Up with The Kardashians, I wouldn’t be where I am today. I am so incredibly grateful to everyone who has watched and supported me and my family these past 14 incredible years. This show made us who we are and I will be forever in debt to everyone who played a role in shaping our careers and changing our lives forever. With Love and Gratitude, Kim

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on