"התנהגות לא נאותה": שעות ספורות לאחר בכורת הדוקו-ריאליטי "ווארט", תוכנית השידוכים החדשה של רשת 13 המיועדת לבני המגזר החרדי - בערוץ החליטו היום (ג') לערוך מחדש את תפקידו של אחד השדכנים המופיעים בה, לאחר פרסום האשמות נגדו. 

מוקדם יותר השבוע, טרם עליית "ווארט" לשידור, פרסמה הכתבת מרב סבר כי לידיה הגיעו עשרות תלונות נגד השדכן יעקב אהורינאן, שלפיהן הוא הטריד לכאורה את הבנות שנמצאות אצלו במאגר עבור שידוך. לפי הפרסום, אהורינאן הטריד לכאורה את חלקן בהודעות, כשדיבר בבוטות לבנות, העיר להן על מראה גופן, התחיל עם מי שמוצאת חן בעיניו, וחילק להן ציונים. באחת העדויות שהובאו בפרסום, נטען כי השדכן ניסה לכאורה לנשק את אחת הנשים בכוח ולגעת בה באופן בלתי ראוי לאחר שהזמין אותה "להמשך ריאיון".

בהודעה מטעם רשת 13 נמסר היום כי "יום לפני ערב ההשקה פורסמו טענות ראשונות על התנהגות לא נאותה מצדו של אחד משמונת השדכנים המופיעים בפרקי התוכנית. לאור הטענות, רשת החליטה לצמצם משמעותית וככל שניתן את תפקידו בתוכנית. 'ווארט' היא תוכנית חשובה שמביאה לצופי 13 הצצה לעולם אחר מתוך כוונה לקרב ולהראות שעם כל השוני שקיים בין המגזרים יש גם הרבה דומה. אנחנו ברשת מאמינים בכבוד הדדי גם בין מגזר למגזר וגם בין אדם לאדם".