דרמה בשידור במהלך התוכנית "אופירה ולוינסון". חה"כ אלמוג כהן התארח בפאנל והחליט למסור למגיש התוכנית, לוינסון, מסמכי תביעת דיבה לעיני המצלמות. "לפני הכל לי ולחיים יש חוב פתוח, זאת תביעת הדיבה על סך 300,000 שקלים", אמר כהן כשהגיע לאולפן.

לוינסון לקח את המסמכים לידיו והשיב: "אז לכן באת, בשביל לעשות המצאה? אני מקווה שמהמשכורת של חבר כנסת תשלם הוצאות, כי יש לך פה סעיפים שחבל על העצים שכרתו בשביל לכתוב את זה. אני לא רוצה להביך אותך ולהתחיל להקריא על איזה דברים תבעת", אמר לוינסון והחל לקרוא מהמסמכים. 

"התביעה הגיעה אחרי שאמרת שאמרתי תיאוריות קונספירציה בנוגע לבגידה כלשהי, את זה אתה תצטרך להוכיח בבית המשפט", ענה כהן, "אני לא תבעתי אף פעם דיבה, זו הפעם הראשונה ומי שרוצה לתבוע אותי - אסיר את החסינות בשביל זה".

לאחר שכהן עזב את האולפן, הגיע אלי אלבג, אביה של התצפיתנית החטופה לירי, והחליט להתייחס לבחירה של אלמוג לעסוק בסגירת חשבונות אישיים. "לוינסון קיבלת תביעה, אפשר לקבל אותה רגע?", אמר אלבג בראשית דבריו וקרע את המסמכים. "זה מה שמעניין חבר כנסת בזמן שידור, ככה נראית הממשלה שלנו. במקום לדבר על החטופים, על הילדה והילדים שלנו, בזה צריכים להתעסק?", אמר בזעם.