היחצ"ן ומגיש הטלוויזיה רני רהב הודיע היום על כוותנו לעזוב את התוכנית שרון ורני בע"מ, אותה הוא מנחה בחמשת החודשים האחרונים עם שרון גל, ושמשודרת מדי שישי לפנות ערב ברשת 13.

רהב פרסם את מכתב ההתפטרות שהגיש למנכ"ל רשת 13, יוסי ורשבסקי, בחשבון הטוויטר שלו, והודיע על כוונתו שלא לשוב לכיסא המנחה אחרי פגרת החגים שמתוכננת לתוכנית בחודש אוקטובר.

"אמשיך באהבה להוביל עם שרון את התוכנית עד ראש השנה", כתב רהב, שציין גם במכתב הפיטורים שלו שישמח שאישה תחליף אותו בתפקיד. רהב נעדר כבר מהתוכנית בתחילת החודש, והחולף במשך שתי תוכניות על ידי הזמרת מרגלית צנעני.

שרון ורני בע"מ עלתה לשידור בחודש מרץ כחלק מרצועת פרה פריים-טיים בימי שישי. התוכנית זכתה לתהודה בעקבות האורחת בתוכנית הבכורה - אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, והשאלות המלטפות יחסית שנשאלה על ידי גל ורהב, שנחשב גם למקורב לה ולידיד המשפחה.

חודש לאחר מכן, התארח גם נתניהו עצמו בתוכנית, אז התייחסו המנחים לביקורת שהוטחה בהם וטענו שבלי קשר לתוכן הראיון, יהיו מי שיטענו שהוא "רך" מדי. בין הראיונות הצבעוניים הנוספים שנערכו בחודשים האחרונים בשרון ורני בע"מ ניתן לציין את הראיון עם הדוגמנית רוסלנה רודינה, שבתחילתו עזב רהב את האולפן כיוון שהוא מייצג את ומיודד עם בן זוגה לשעבר של רודינה, הזמר אייל גולן.

בתגובה לשאלות כלי התקשורת על עזיבתו של רהב מסרו מרשת 13: "קיבלנו את החלטתו של רני רהב לפרוש מהגשת התוכנית. אנחנו שמחים כי ההחלטה תיכנס לתוקפה רק בעוד כחודשיים ועד אז נוכל , יחד עם הצופים, להנות עוד קצת מרני".