משיח (צילום: סלקום TV)
צילום: סלקום TV

שוס: "משיח" חודשה לעונה שנייה

עונתה הראשונה של הסדרה עלתה בחודש יוני האחרון וגרפה, על פי נתוני סלקום tv יותר ממיליון צפיות. כגן ושאר צוות העובדים של אורחן משיח יחזרו לעונה שנייה בת 13 פרקים, שצפויה לעלות לשידור במהלך 2019. ומה עם "ארץ נהדרת"? תיאלצו להתגעגע לכגן שם בינתיים

מערכת tvbee | tvbee | פורסם 11:15 21.10.18 

שנה גודל אות

חדשות רעות וחדשות טובות בו זמנית: החדשות הרעות הן שאודי כגן יצמצם את הופעותיו בעונה הקרובה של ארץ נהדרת ויסתפק בקרדיט של כוכב אורח. החדשות הטובות הן שהוא יעשה את בשביל לפנות זמן להפקת העונה השנייה של משיח! ככה זה בחיים - אין דבש בלי עוקץ.

העונה הראשונה של הסדרה של כגן ודנה פוליג עלתה לצפייה בסלקום tv בחודש יוני (ותשודר בחודשים הקרובים גם בקשת 12). בסלקום דיווחו שהסדרה משכה כ-150,000 לקוחות, שצפו בפרקיה יותר ממיליון פעמים, במצטבר. העונה השנייה תכלול 13 פרקים, וצפויה לעלות לשידור במתכונת דומה במהלך 2019. שזה נחמד, כי התרגלנו לפערים של שנתיים-שלוש בין עונותיהן של סדרות ישראליות. אם לא צפיתם בסדרה והטוקסידו הסגול של משיח עדיין מוכר לכם מאיפהשהו, ייתכן שמדובר בהופעותיו התכופות של כגן בתפקיד משיח בקמפיינים של סלקום tv בטלוויזיה וברשת.

משיח החלה את דרכה ב-2013 כסדרת רשת על חייו של משיח, כוכב אייטיז שפרש מתחום הזמרה (למרות להיטים כמו "חתיכה, קטפת לי את הלב" ו"מעבר לשיא", שבאמת שום חתונה לא שלמה בלעדיהם) והפך למנהל של אורחן. את סדרת הרשת יצרו כגן, פוליג ועמית איצקר שמגלם את זיו, יד ימינו וקורבן ההתעללות הנצחי של משיח. אל העיבוד הטלוויזיוני הצטרפו, בין השאר, דאנה איבגי בתפקיד מירב הטבחית ואבי קושניר ששיחק את ארמונד. כל אלה צפויים לחזור לעונה השנייה של הסדרה.

פרקי העונה הראשונה של "משיח" זמינים לצפייה בסלקום tv, וישודרו בחודשים הקרובים בקשת 12