כמדי יום שישי, גם היום המגיש ירון אילן הנחה תוכנית של "שישי שמח" בערוץ 24 החדש - רק שאז השידור החי נקטע בעקבות תקלה טכנית. באמצע הביצוע של הזמר מורן קריטי לשיר "רוצה אותך" (שביצע במקור ישי לוי) הסאונד נעלם, וצילומי התוכנית נפסקו באופן מיידי.

ל-mako נודע כי במהלך השידור החי של התוכנית, שמצטלמת בכל שבוע באיזור אחר בארץ והפעם הצטלמה בפארק כרמים שבקריית ענבים, נפל החשמל בזמן השידור. אנשים שהיו במקום סיפרו כי בהפקת התוכנית עברו מיד לפרסומות, וניסו לפתור את הבעיה כדי לחזור לשידור כמה שיותר מהר מאחר - שלשידור נותרו עוד שעתיים מלאות. לצערם של אנשי ההפקה, ולמרות הניסיונות לתקן את הבעיה, המאמצים לא צלחו ובהפקה נאלצו לשחרר את כל אנשי הצוות לביתם שעתיים לפני סיום התוכנית.

בשיחה עם מגיש התוכנית ירון אילן, הוא סיפר כי זו הפעם הראשונה שבה נאלץ להתמודד עם תקלה שכזו במהלך שנותיו על המסך: "פעם ראשונה בעשר שנות התוכנית שהשידור נפסק בגלל הפסקת חשמל. הרבה פעמים יש תקלות בשידור חי, אבל תקלה כזאת לא הייתה. כנראה שהייתה נפילה יזומה של חברת חשמל. וכמו שאומר השיר של דודו אהרון, 'הכל זה מלמעלה'. שבת שלום וחג שמח".