חברי הילדות מרמת השרון, אודי נאור ומתן עובד, משתתפים בימים אלה ב"המירוץ למיליון". לשניים לא מעט כישורים שבזכותם התקבלו למירוץ ואף הצליחו לשרוד את ההדחה הראשונה והקשוחה באיסלנד, אבל שירה זה לא אחד מהם.

בשנה שעברה השתתף עובד ב"רואים את הקול", ריאליטי שבו חברי פאנל שמורכב משירי מימון, אילנית לוי, עידו רוזנבלום ואבי נוסבאום, צריכים לנחש מי מבין שישה משתתפים אנונימיים זמר או זייפן. עובד כונה בתוכנית הזאת "ילד הפלא" והוצג כמי ש"גדל על הבמות ועכשיו רוצה להוכיח שאומנם הילד הלך, אבל הפלא עדיין פה".

כאמור, לא מדובר בזמר או קרוב לזה. לרגעים היה נדמה שעובד מצליח לעבוד על השופטים, גם אחרי שביצע ליפסינק על הבמה לשיר "עד מחר". כששירי הפנתה אליו שאלה סיפר כי שיחק במחזמר "צ'ארלי בראון", היה חבר בלהקת "נוער היהודים" ושהוא כותב ומלחין. שירי לא קנתה את זה ובחרה להדיח את "ילד הפלא". כשניגש לבצע את "אורות", התגלה כזייפן רציני מאוד שכמעט ושבר את הזכוכיות באולפן.

באותו הפרק ממש קרה בדיוק אותו הדבר למשתתפת אחרת ולא מוכרת עד אותו רגע, עדן גולן - מי שכעבור כמה חודשים תזכה ב"הכוכב הבא לאירוויזיון", תייצג אותנו בשוודיה עם "Hurricane" ותסיים במקום החמישי והמכובד. חברי הפאנל היו משוכנעים שגולן, שהוצגה כ"מתעמלת אומנותית", בכלל לא זמרת - וההפתעה כשפתחה את הפה ושרה את "Ain’t No Other Man" הייתה עצומה.

מתעמלת אומנותית – עדן גולן (צילום: מתוך
עדן גולן ב"רואים את הקול"|צילום: מתוך "רואים את הקול", קשת 12