כוכבת "רקדניות קטנות", הרקדנית מאדי זיגלר, קראה לתוכנית הריאליטי בה השתתפה בילדותה "רעילה", ושיתפה כי היא שלמה עם ההחלטה להוציא את המורה לריקוד אבי לי מילר מחייה. המורה הגיבה לדברים והודיעה: "אני יודעת מה עשיתי בשביל מאדי".

בשבוע שעבר הרקדנית מאדי זיגלר, שהתפרסמה כשהשתתפה בתור ילדה קטנה בתוכנית המציאות "רקדניות קטנות" מ-2011 ועד 2016 וכיכבה בקליפים של הזמרת סיה, התראיינה למגזין הקוסמופוליטן. הרקדנית הצעירה, היום בת 19, נפתחה וסיפרה על החוויה שלה בתוכנית הפופולרית אותה בחרה לעזוב לבסוף. "היא הייתה נסערת", שיתפה הרקדנית על התגובה של מילר לעזיבה. "הרגשתי אשמה במשך כל כך הרבה זמן. היא אימנה אותי, היא עזרה לי, אבל גם ידעתי שאני אהיה בסדר בלעדיה ונמאס לי מלהיות בתוך סביבה רעילה. הייתי כזה, 'זה לא בשבילי. אני לא יכולה לעשות את זה'. ולא דיברתי איתה מאז. ואני שלמה עם זה".

זיגלר הוסיפה כי היא, אימה ואחותה מקנזי, שהשתתפה גם היא בסדרה, ניסו לעזוב בשלוש העונות האחרונות בהן השתתפו. "אבל כשאתה בחוזה זה ממש קשה. בסוף הצלחנו להשתחרר ממנו".

בסוף השבוע האחרון, מילר החליטה להגיב לדבריה של זיגלר – ובסרטון יוטיוב שהעלתה היא שאלה את מאדי למה היא לא פרשה. "מה שאני לא מבינה לגבי הלחץ, הסיטואציה ה'רעילה' – אם זה היה כל כך רעיל, למה המשכת לעשות את זה?", שאלה מילר. "אני הייתי חייבת. אני ניסיתי לפרוש כל כך הרבה פעמים, והכריחו אותי לחזור לסט כי חתמתי על חוזה".

"מבזק חדשות: לילדים בקאסט המקורי מעולם לא היה חוזה. לאימהות היה חוזה, אבל לילדים, טוב... הם די היו שם על סמך לחיצת יד", המשיכה אבי לי מילר. "חשבתי שהיא רצתה להיות שם... אם היא הייתה אומרת, 'אני לא רוצה ללכת, אני לא באה', כשהיא בועטת וצורחת, אני בטוחה שאמא שלה לא הייתה מביאה אותה, או שהיא הייתה באה אליי ומדברת איתי על זה. היא מעולם לא עשתה את זה".

מילר הכירה בכך שזיגלר עבדה קשה, אך אמרה כי "אני יודעת מה עשיתי בשביל מאדי, עם מאדי. אני עזרתי לה להצליח". 

בראיון המקורי, זיגלר שיתפה על האופנים בהם ההפקה ניצלה את העובדה שהיא הייתה ילדה צעירה. "אנשים חשבו שאני רעה כי בכל הראיונות שלי הייתי אומרת 'אני יודעת שאני הכי טובה. אני יודעת שאני הולכת לזכות'. אבל זה רק בגלל שהמפיקים היו אומרים לי להגיד את זה. אני לא חושבת שאני יותר טובה מאף אחד אחר, פשוט עשיתי מה שהם אמרו לי לעשות כי חשבתי שזה מה שעושים. הם הכשילו אותי בכוונה".

וזיגלר לא רק מסרבת לדבר עם המורה שלה לשעבר – היא גם לא מוכנה לצפות בפרקי הסדרה. "הייתי רואה פוסטים שמעריצים פרסמו מ'רקדניות קטנות' והייתי כזה, אני אפילו לא זוכרת שזה קרה", שיתפה זיגלר. "זה מוזר כי אלה היו זמנים ממש מדהימים, אבל היו גם הרבה דברים פחות נהדרים בשבילנו בתור ילדים".