עם הבשורה על שחרורם בחיים של ארבעת החטופים - נועה ארגמני, שלומי זיו, אלמוג מאיר ואנדרי קוזולוב - גם הכתבים ומגישי החדשות התקשו להסתיר את התרגשותם הכנה.

ברגע יוצא דופן, עורך חדשות החוץ של חדשות 12, ערד ניר, שהגיש היום (שבת) את המשדר המיוחד בערוץ, פרץ בבכי בשידור חי לפני שעבר לתיעוד הרגע בו אביה נועה ארגמני שמע לראשונה על החילוץ.

"אני מתקשה להדחיק את ההתרגשות", אמר ניר בדמעות לפני שהשידור עבר לתיעוד הרגע המרגש. "אלו רגעים שמאוד רצינו להיות חלק מהם", המשיך ניר בדמעות.

"הנה גם אנחנו כאן, גם הצופים בבית, עם ישראל כולו, זוכים להיות חלק מרגעים כאלה של התעלות, של הצלחה, של ישראליות". גם הכתב הצבאי ניר דבורי לא נשאר אדיש ואמר בדמעות: "הנה אני גם בוכה איתך עכשיו".

היום בצהריים הותר לפרסום כי נועה ארגמני, אלמוג מאיר, שלומי זיו ואנדרי קוזולוב, שנחטפו ממסיבת הנובה ב-7 באוקטובר, חולצו משבי חמאס כשהם בריאים ושלמים. הארבעה חולצו על ידי לוחמי שב״כ וימ״מ משני איתורים שונים במבצע בלב נוסיאראת. הם הועברו להמשך בדיקות רפואיות במרכז הרפואי שיבא תל השומר. מדובר צה"ל נמסר: "כוחות הביטחון ימשיכו לפעול בכלל המאמצים להשבת החטופים".