אתמול, במהלך שידור של "פגוש את העיתונות", המגישה דפנה ליאל נתפסה עם תגובה אנושית לחלוטין: ליאל, שהחליפה את רינה מצליח, הייתה בעיצומו של ראיון עם שר הבריאות ניצן הורוביץ על התפרצות זן האומיקרון, ותקלה טכנית שקרתה מאחורי הרגעים גרמה לה ל"קריז קל", לדבריה. היא ניסתה להסב את תשומת לבם של יושבי הקונטרול, בתקווה שמישהו יצליח לקרוא את השפתיים שלה - ולא ידעה שלאורך כל הזמן הזה היא זו שמופיעה על המסך בשידור החי. הסרטון הפך מאז לוויראלי, אבל שאלה אחת עדיין נותרה ללא מענה: מה בדיוק היא ניסתה להגיד?

בזמן הראיון בין ליאל להורוביץ, איכות השידור לא הייתה מספיק טובה - מה שהביא את ליאל לסמן לקונטרול שצריך "לכסות" את הראיון: להכניס חומר גלם חזותי ("ויז'ואל") במקום הראיון עם השר, כדי שהשידור יעבור באופן חלק. לכן, לפי גורמים המעורים בפרטים, מה שליאל התכוונה לומר באותם רגעים לחדר הקונטרול היה "תכסו בוויז'ואל". זמן קצר לאחר מכן, זה אכן קרה. 

אחרי שהסרטון החל לצבור תאוצה ברשתות, ליאל העלתה אתמול ציוץ לטוויטר שבו התייחסה למקרה. "תודה לכל מי ששלח לי את התמונות שלי חוטפת קריז קל בעקבות תקלה בשידור", היא כתבה שם, "מעדיפה שתשלחו לילדים, צריכה להעלות קצת את ההרתעה בבית".

כמו בכל מקום אחר, גם באולפן חדשות 12 נתקלים מדי פעם בתקלות טכניות ובתפניות בלתי צפויות - ואותם מצבים מאפשרים לנו לראות את המגישים והכתבים יוצאים לרגע מהתדמית הרצינית. רק לפני מספר חודשים הייתה זו התקפת הצחוק שהדביקה את כל יושבי האולפן, ומיטיבי הלכת זוכרים גם את הרגע הוויראלי בכיכובה של יונית לוי.