כוכבת "צער גידול בנות", קנדס קמרון בוּרֵה (שמגלמת את האחות הגדולה במשפחת טאנר, די. ג'יי.) הסתבכה לאחרונה בשערוריית רשת לא צפויה. כמה לא צפויה? היא הקימה עליה את קהילת המאמינים הנוצרים בארה"ב, שככל הנראה חופפת לקהל הצופים של הסדרה ושל סדרת ההמשך שלה, "צער גידול בנות - הדור הבא", שנחשבת לסדרה ידידותית ביותר לכל המשפחה, ושבּורה היא אחת ממפיקיה.

הכל החל כאשר בורה בת ה-44 פרסמה באינסטגרם תמונה שלה ושל בן זוגה ואלרי בן ה-46, כאשר ידו מונחת על כתפה והוא חופן את השד הימני שלה. השניים ככל הנראה חשבו שמדובר בתמונה מצחיקה, אך קהל העוקבים של בורה פחות התחבר להומור, והיא החלה לקבל תגובות זועמות. העוקבים של בורה - מאמינה אדוקה המקפידה להשתתף בתכנים משפחתיים בלבד בטלוויזיה, ומובילה מספר קמפיינים המקדמים ספרי יעץ רוחניים ועמותות דתיות - כתבו לה בין השאר: "לא ראוי לנוצריה. sorry not sorry, זו לא דוגמה טובה עבור ישו, אם את מאמינה בזה תחיי את זה, תפסעי בתלם", "זה לא מוסרי לפרסם את זה אונליין, לא אכפת לי אם אתם נשואים או לא. מאוד מאכזב!", "זה מהווה דוגמה רעה לגברים צעירים שמנסים לכבד נשים צעירות. אם בעלך היה תופס את המפשעה שלך זה גם היה הולם?", ו-"זה פוגע בהרבה מהמעריצים שלך... זו הבעת חיבה שהייתה צריכה להישמר בפרטיות בינך לבין בעלך, את שחקנית והסטנדרטים לגבייך שונים משל רבים מאיתנו".

בורה ככל הנראה נבהלה מהתגובות ומיהרה למחוק את הפוסט המקורי ופרסמה במקומו תמונה אחרת. אלא שאז התחרטה, פרסמה מחדש את התמונה המקורית ברכיב הסטוריז הזמני באינסטגרם וכתבה - "לכל הנוצרים שמגנים את הפוסט שלי עם היד של בן זוגי על הציצי שלי - בן זוגי מזה 24 שנים - וחושבים שזה לא ראוי, זה מצחיק אותי בגלל שזה בעלי. אנחנו עושים חיים ביחד. הוא יכול לגעת בי מתי שהוא רק רוצה, ואני מקווה שהוא יעשה את זה. זו המשמעות של מערכת יחסים ושל נישואים בריאים וטובים".

"אני מצטערת אם זה פוגע בכם, אבל למעשה אני לא מצטערת", המשיכה השחקנית. "אני שמחה שאנחנו עושים חיים אחרי כל כך הרבה שנים ביחד. הוא יכול לגעת בי כל היום". השניים, אגב, אכן נשואים מאז שנת 1996 ויש להם שלושה ילדים משותפים - נטשה בת ה-22, לב בן ה-20 ומקסים בן ה-18.

מי שדווקא חיבב את התמונה המקורית הוא דווקא אביה הטלוויזיוני של בורה, השחקן בוב סאגט שמגלם ב"צער גידול בנות" וב"צער גידול בנות - הדור הבא" את דני טאנר. סאגט הספיק להגיב לתמונה וכתב, "אוהב אתכם חברים, וברכות על ההגעה לבסיס שני!!!". עבור מי שלא בקיא בסלנג האמריקאי, נספר כי "הבסיס השני" הוא ביטוי המבוסס על חוקי הבייסבול, ומתייחס למגע מיני באזור החזה.