הדוגמנית והשחקנית ריף נאמן עוד מתרגלת לתגובות שהיא מקבלת ברחוב על הדמות שהיא משחקת בדרמה החדשה "פאלו אלטו" (פרק חדש הערב, שבת, אחרי החדשות, קשת 12). בריאיון שערכה אצל "גלית ואילנית", שיתפה על הביקורות המהללות הדמות שהיא מגלמת. "הלכתי אתמול ברחוב עם חברות, ועצרו אותי מלא אנשים שדיברו על הסדרה. החלום שלנו קורה", סיפרה בחיוך גדול. "אני משחקת את אסיה, שוטרת צעירה ומתחילה, שפותרת פרשיית רצח יחד עם מגי (אזרזר) המהממת שמשחקת את איריס".

בסדרה יש שחקנים ענקיים. איך נכנסים לסט כזה?
"קודם כל מתרגשים, זאת סדרה בקשת וזה מדהים. העלילה מבוססת על ספר רב מכר עולמי, אז זה מגיע עם הרבה כבוד. אבל אני בעיקר התרכזתי באסיה ובמה שאני יכולה לעשות הכי טוב. קיבלו אותי מדהים, הכי טוב שיש. מגי מדהימה, עבדנו המון ביחד. כל השחקנים התחברנו מאוד".

מגישות התוכנית שאלו את ריף האם כשחקנית היא מרגישה שעליה להיות יותר טובה מכל השאר בגלל שתמיד יגידו: 'היא יפה, זה מספיק'. ריף השיבה: "אני מרגישה בעיקר שאני רוצה להיות הכי טובה שאני יכולה. לא מתעסקת במה יגידו על היופי". בתגובה, אילנית לוי שיתפה על המקום שזה פגש אותה כדוגמנית בתחילת דרכה וסיפרה שהרבה פעמים הגיעה לאודישן ושמעה "היא יפה מידי". 

"יש בזה משהו מתסכל, אבל זו ברכה ואני חושבת שהעיקר זה להתמקד במה שאנחנו יכולים לעשות הכי טוב. ריף הסבירה. "לא אשקר שחשבתי שאני לא צריכה להתאפר יותר, כי עכשיו אני שחקנית איכותית. אבל עם החיים וההתבגרות אני מבינה שזה לא קשור אחד לשני, אני גם אישה ויכולה להיות מי שאת רוצה".

את כבר הרבה שנים יחד עם בעלך כפיר, יש מפורסמים שאומרים שהם צריכים פרטנר מהתחום, ויש מי שרוצה שהפרטנר שלו יהיה מנותק לגמרי, כמו שלך. איך הוא מקבל את זה?
"אגיד לזכותו שהוא ממש קול, זורם והכי מעודד ורוצה שאצליח. להפך, אני מאוד רגישה ולפעמים מתלבטת על דברים ומתביישת, והוא דוחף אותי ונותן לי גב. אני חושבת שזה חשוב בכל בית שיהיה את העוגן הזה שתומך בך ורוצה שתצליחי, בין אם הוא מהתחום ובין אם לא, אבל אני שמחה שהוא לא מהתחום".

יש לך גבולות ברשתות החברתיות, את לא משתפת. אין לך את המקום הזה של לדבר עם העוקבות ולמכור, את שונה מהדור הזה.
"הרבה פעמים אני מרגישה על הגבול בסיטואציה הזאת, כי מצד אחד אני כריף אדם מאוד פרטי. עם השנים, הקריירה והעבודה למדתי שאין מה לעשות, אני שחקנית - וזה חלק מזה. בכל זאת אני מתביישת לדבר למצלמה, אבל אני עובדת על זה כי אין מה לעשות, אלה החיים, אנחנו מתקדמים והתעשייה שלנו הולכת למקום הזה".

את מרגישה שאת משלמת מחיר על זה שאת לא בונה את האינסטגרם, הסטורי והטיקטוק?
"מרגישה, אבל אני כן בונה ועושה את המקסימום. ראיתי 'מאסטר שף' והיה את הפרק של הטוסט, אז רציתי להכין. פתחתי את המצלמה ובמקרה זרם לי, איזה עוקבת כתבה לי: 'עד שאת מדברת למצלמה, את מדברת על טוסט'".