אח של שחקן מאוד מפורסם (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

אחים למסך

הידעתם? אחיו הבכור של מתיו מקונוהיי הוא כוכב ריאליטי בפני עצמו שחוזר כעת למסך בתוכנית חדשה, על הדרך הוא גם טוען שביטקוין זה כמו לסחור בתחתונים, ולא תאמינו איך הוא קרא לבנו הבכור ולמה. הכירו את רוסטר

מערכת TVBee | tvbee | פורסם 07:44 14.01.18 

שנה גודל אות

לא רבים יודעים זאת, אך מסתבר שהווילסונים וההמסוורתים הם לא האחים המוצלחים היחידים בהוליווד. עוד שניים שיכולים להשתלב ברשימה הזאת (כמעט) בטבעיות הן כנראה המקונוהיי'ים, שהצליחו לייצר לא אחד אלא שני כוכבים מצליחים. אפשר רק לנחש שלא ידעתם כי אחיו הגדול של מתיו מקונוהיי הוא א. מיליונר וב. כוכב ריאליטי. מייק "רוסטר" מקונוהיי, שהשתתף בעבר בסדרת ריאליטי של ערוץ CNBC בשם "West Texas Investors Club", חוזר למסך הקטן בריאליטי חדש שייקרא "Rooster & Butch".

כן, רוסטר הצעיר פחות בעניין של משחק ודרמה, ובדומה לתוכנית הראשונה, גם זו הנוכחית עוסקת בחיפושיו של מקונוהיי הבכור אחר פרויקטים מעניינים בהם יוכל להשקיע את כספו. הפעם מצטרף אליו חברו הטוב ביותר, מיליונר טקסני בשם בוץ' גיליאם, ויחד השניים יתורו את ארה"ב לאורכה ולרוחבה בחיפושים אחר פרויקטים מעניינים. 

השוני מתוכניות יזמות אחרות כמו "Shark Tank" ו"המיזם" הוא שהשניים נוקטים בגישה יותר פרסונלית, ומעדיפים להגיע פיזית ליזמים עצמם, להכיר אותם ולבצע את ההחלטה הסופית בצורה יותר פרסונלית. פה לא תמצאו גם חדרי ישיבות או פרזנטציות בכלל מעולמות הטראמפ. "בוץ' שונא אותם", הוא אומר בראיון ל"פיפל", "וגם אני לא מחבב אותם במיוחד. זה גם מאיים עבור יזמים אם הם צריכים לבוא אלינו, ואנחנו בעד להשוות את תנאי המשחק, אז אנחנו מבלים איתם יותר זמן מבעבר".

מה שכן, מקונוהיי מבטיח כי גם בתוכנית החדשה שלו תזרום הרבה בירה בפריים, ספציפית בירת "מילר לייט", שאותה הוא עד כדי כך מחבב עד שקרא לבנו הבכור על שמה. בנוסף עשה לאחרונה מקונוהיי כותרות נוספות כשטען בראיון כי ביטקוין זה כמו "לסחור בתחתונים". אנחנו לא כל כך בטוחים שאנחנו מבינים את המטאפורה, ומצד שני אולי גם עדיף שלא.

tvbee בפייסבוק