"אתם רואים אותי כפליט ריאליטי? אני אגיע אליכם בסיבוב": אסף גורן כבר כיכב וזכה בתוכניות ריאליטי בארץ ובעולם, ובימים אלה הוא כובש יעד נוסף - העפלה לשלב חצי הגמר של "נינג'ה ארה"ב". הבוקר, בראיון מלוס אנג'לס ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, גורן סיפר למה החליט להתייצב על המסלול עם טלית, שופר וציציות ועל ההתרגשות מהתואר החדש.

"אם תתחילו לקבל אותי לתוכניות טלוויזיה בישראל ולעבודות בישראל אני לא אצטרך ללכת לחו"ל כל הזמן", הסביר גורן, "זה בא מכוח פנימי של רצון להוכיח. בשנה שעברה אני לא התקבלתי לשלוש תוכניות בארץ וזה נורא עצבן אותי וביאס אותי, כי כנראה רואים אותי בארץ כ'פליט ריאליטי' ולא מעבר. אז אמרתי, 'אין בעיה, אתם רואים אותי כפליט ריאליטי? אני אגיע אליכם בסיבוב". 

גורן המשיך וסיפר: "עשיתי מיונים נוקשים ל'נינג'ה' האמריקאית, והם אפילו שמחו שאני מגיע אליהם ומתעקש שיהיה רשום למטה שאני מפתח תקווה ושאני אעלה כשאני מייצג את ישראל עם שופר וטלית. הם לא ניסו להגיד 'בבקשה, לא, אל תעשה את זה, לא אוהבים את ישראל'. אמרו 'תעשה את זה, תייצג, תעשה מה שבא לך'". 

כשנשאל על תדמית כוכב הריאליטי שהוצמדה לו, גורן הבהיר ש"דבר ראשון אני מוזיקאי. אני מפיק מוזיקה, אני שר, אני מנגן, זה הדבר הראשי שאני עושה. גם פה בארה"ב. אני לא משחק, לא קיבלו אותי כשחקן, במיוחד לא בארץ, וזה נתן לי הרבה כוחות להוכיח שאני כן יכול להצליח בדרך שלי. התקבלתי לתוכניות ריאליטי, אני אוהב לנצח ואני אוהב לעשות ספורט". ומה לגבי "נינג'ה ישראל"? לגורן יש תוכניות אחרות: "מה, אני אעשה עוד פעם את העונה?", שאל את רסקין, "אני רוצה לפרשן".