תמר איש שלום, שהגישה במשך 11 שנים את המהדורה המרכזית בחדשות 10 ולאחר מכן, אחרי המיזוג, בחדשות 13, נפרדה הערב מהצופים במהדורה האחרונה בהגשתה. בתשע השנים הראשונות הגישה את המהודרה לבד, ובשנתיים האחרונות לצד אודי סגל. בחודש שעבר הודיע מנכ"ל חדשות 13 אבירם אלעד כי היא תעבור להגיש את מהדורת השבת של הערוץ, וכי את מהדורת החדשות המרכזית ינחו הילה קורח ואודי סגל. 

בסוף המהדורה הערב (שני), סגל פנה אל תמר איש שלום ואמר: "תמר זה הרגע שלי להגיד לך תודה, אנחנו נפרדים היום רגע לפני שאת משתדרגת למהדורת השבת. אז בשם כל המערכת, הצוות והצופים, תודה רבה תמר. את עושה הכל בחכמה, ברגישות, בנעם, קשובה ונחושה. ביליתי תקופה נהדרת לידך, את שותפה מעולה, למדתי ממך הרבה. הקול שלך כבר אצלי בראש, כשאני חושב על שאלות אני חושב קודם כל מה את היית שואלת ואת תחסרי לי מאוד".

תמר איש שלום (צילום: ענבל מרמרי)
תמר איש שלום. "שאפתי להישאר נאמנה לצופות ולצופים, ונאמנה לעצמי"|צילום: ענבל מרמרי

איש שלום נפרדה מהמהדורה ופנתה אל הקהל: "הפרידה הגיעה, זאת הייתה המהדורה האחרונה שלי, אחרי 11 שנים בעיקר בחדשות 10 עליה השלום, יהי זכרה ברוך. וכאן בחדשות 13 בשנים האחרונות. אני לא הולכת רחוק, אני נשארת ממש בשכונה, החל מעוד כמה שבועות נפגש כאן בכל מוצ"ש במהדורת השבת. אלה היו 11 שנים עמוסות, עברנו הרבה ביחד: מלחמות, אזעקות, פיגועים, שש מערכות בחירות, מגפה עולמית, אבל גם כמה זוכי פרס נובל, מדליות אולימפיות, שחרור גלעד שליט ועוד רגעים אופטימיים יותר".

איש שלום המשיכה: "לשבת כאן בכיסא הזה הייתה זכות גדולה ואחריות גדולה, כשהחדשות ממילא היו כל כך טעונות ולא פעם קשות, השתדלתי לתווך לכם את המציאות המורכבת לא פעם, המבלבלת ומלאת הספינים והאינטרסים, ברוגע, בענייניות, לפעמים ברכות כשצריך. ואלוהים יודע שבמדינה כמו ישראל יש צורך בכך. בשנים האלה שאפתי להישאר נאמנה לכם, הצופות והצופים, ונאמנה לעצמי ולאתיקה העיתונאית. זו ההזדמנות טובה לומר תודה לאנשים שעושים ועשו את המהדורה הזאת,  אתם חברים ועיתונאים נפלאים ומסורים ובלי הפרזה - ואני משתדלת שלא להפריז באולפן הזה - נהניתי מכל רגע במקום הזה. בהצלחה רבה להילה ולך אודי, היה לי לעונג לעבוד יחד, על המסך אני חושבת שהיה אפשר לראות את זה, אבל  גם כאן מאחורינו בחדר המגישים ובדסק, אז תודה רבה".