פרסום ראשון: איש התקשורת, המגיש ושדרן הרדיו אלירז שדה מצטרף למיזם החדשות i24NEWS - וישמש פרשן בתוכניות השונות שישודרו בו, כך נודע ל-mako. שדה צפוי להיות חלק מפאנל של תוכנית אקטואליה פוליטית חדשה, וכן להופיע ברצועות נוספות בערוץ. 

שדה, שהתפרסם עם זכייתו בריאליטי "האח הגדול", הגיש לאורך השנים תוכניות בערוצים שונים בטלוויזיה, ברדיו לב המדינה ובקמפיין הבחירות של מפלגת הליכוד. את קריירת הריאליטי שלו המשיך עם השתתפויות ב"גולסטאר", "הזמר במסכה" ובדוקו-ריאליטי "משפחת שדה", העוקב אחר הזוגיות שלו עם המנחה אילנית לוי. בנבחרת הפרשנים של i24NEWS יפגוש שדה את כדורגלן העבר אלי אוחנה, זאת לצד עיתונאים ומגישים נוספים שגויסו למיזם: צבי יחזקאלי (שיהיה פרשן בכיר), מירי מיכאלי (מגישת המהדורה המרכזית), אורן וייגנפלד (מגיש מהדורת מוצ"ש), נוה דרומי (מגישת מהדורת שישי) ומבקר המסעדות ניב גלבוע.

עם הידיעה על הצטרפותו לערוץ, שדה מסר ל-mako כי "אנחנו חיים בתקופת זמן מאתגרת, אנשי התקשורת מחוייבים לכבד את הכוח שהם מקבלים ולנהוג בו בחוכמה, חייבים למצוא ולהציג את מגוון העמדות והזוויות בכל המתרחש. שמח להצטרף לבית של i24NEWS ובעזרת השם נעשה ונצליח".