בגיל שבע היא פרצה בתפקיד ענק בסדרה "רמזור" שם גילמה את הבת של איצקו (ליאור כלפון) ולילך (יעל שרוני), ומאז היא מתחזקת קריירת משחק תובענית במיוחד. יובל וין, היום כבר בת 20, מספרת שבניגוד למה שרואים על המסך – לא הכל נוצץ בחיי הזוהר כשהם מגיעים בגיל כל כך מוקדם, וההשלכה החברתית שהיה לזה על חייה היא לא פשוטה. 

השחקנית הצעירה מגיעה הערב ל"בגובה העיניים" (אחרי החדשות, קשת 12) עם גלית גוטמן, ומדברת על החרם שעברה בבית הספר ועל הקשיים החברתיים שהיו לה בעקבות ההצלחה והפרסום. בעוד על המסך היא גרמה לכולם להתאהב בה, מול בני הכיתה שלה היא חוותה מציאות אחרת. "הייתי מגיעה לבית ספר, מתיישבת בספסל - ואנשים היו קמים", כך היא מספרת. 

"אני חושבת שזה נהיה באיזה שלב כבר טרנד, לא היו מדברים איתי כל כך מהשנה השנייה של החטיבה". יובל מספרת על החווית מתקופת בית הספר ומסבירה שזה לא קרה ביום אחד, אלא תקופה שבה לאט לאט היא איבדה את החברים, עד שנשארה לבסוף לבד. "פתאום נמאס להם, נמאס להם ששואלים אותי, נמאס להם ללכת איתי ברחוב ושמבקשים להצטלם איתי".

והכל בגלל שאת מפורסמת ובגלל שאת שחקנית?
"עצבנתי אותם. אני עושה הרבה רעש ומושכת תשומת לב. אני זוכרת שבאחד מימי ההולדת שלי, הם עבדו עליי שהם משלימים איתי. ממש אמרו לי שהכל בסדר ויום אחר כך הגעתי ואף אחד לא דיבר איתי".

כמו יובל וין, יש לא מעט כוכבות שהתפרסמו בגיל צעיר והקדישו לקריירה את רוב זמנן, כשהן עובדות בלי הפסקה ורצות מפרויקט לפרויקט. את תופעת הכוכבות המוקדמת וההשפעות שלה על הנערות המפורסמות, גלית גוטמן יצאה לחקור בפרק מיוחד שיושדר הערב בתוכנית "בגובה העיניים". לצד יובל וין, מתראיינות גם הכוכבות קים אור אזולאי ובר מיניאלי, שחושפות באומץ את ההתמודדויות עם ההצלחה והפרסום, והמחיר שזה גבה מהן.