"שאלנו מה עלה בגורל הקהל": אמש (רביעי) שודר בקשת 12 החלק השני של הפרויקט המיוחד של הקומיקאית עדי אשכנזי, שיצאה למסע מצפון ועד דרום בשנה שקדמה למלחמה. באחת מההופעות, שנערכה בעוטף עזה, נצפו בקהל שרון ודוד קוניו שנחטפו ב-7 באוקטובר - מה שהפך לרגע שצמרר רבים. לאחר השידור, גולשים הציפו את התמונה של השניים שנחטפו מקיבוץ ניר עוז בשבת השחורה יחד עם בנותיהם, יולי ואמה בנות השלוש. 

אשכנזי העלתה לאחר השידור התייחסות להופעתם המצמררת של שרון, ששבה הביתה עם הבנות בעסקה שנערכה לפני כארבעה חודשים - ודוד, שנמצא בשבי כבר 195 יום. "בשנה שעברה כשיצאתי ביום האישה לסיבוב הופעות לנשים בלבד ב-12 ישובים מכפר בלום עד אילת", כתבה הקומיקאית בפוסט באינסטגרם, "חשבתי שאני פותחת מסורת וכל שנה במרץ אטייל ואתחבק עם נשות הארץ - כמה עצוב ששנה אחרי לא ניתן היה לקיים את המסע כמתוכנן, כי בכפר בלום חיים תחת אש ואנשי קריית שמונה יהיו מפונים מהבתים שלהם לטבריה, ולא תוכל להתקיים שוב הופעה לאנשי עוטף עזה, כי הם קורבנות למתקפה מזעזעת שנעקרו מבתיהם - בהקשרים מחרידים שונים".

"לקראת השידור של שני חלקי הספיישל השבוע בקשת, כשסיימנו לערוך ביד רועדת את ההופעה שהייתה באשכול (ב-21.03.23) שאלנו את עצמנו מה עלה בגורל הקהל", המשיכה אשכנזי, "ואכן היום בשידור צופים רבים זיהו בקהל את דוד קוניו ששבוי כבר יותר מחצי שנה בעזה, ולצידו יושבת מחויכת שרון, אשתו, שחזרה משבי חמאס עם שתי בנותיהן התאומות בנות ה-3 אמה ויולי אחרי 52 ימים ולילות בשבי. אני מייחלת ומתפללת לשובו של דוד ולשובם של 132 חטופות וחטופים נוספים ששבויים בעזה כבר 193 ימים וחיים בליבנו מאז ועד שנראה אותם על אדמתנו".