ערוץ 14 הודיע היום (חמישי) ששרון גל, שהודיע לפני חודש שהוא עובר לרשת 13, יישאר בערוץ. על פי הערוץ, גל יגיש את הרצועה של השעה 19:00, שהוגשה עד כה על ידי אראל סג"ל. סג"ל יעבור להגיש את הרצועה של השעה 18:00, לצדו של שמעון ריקלין.

כזכור, אחרי ההודעה על המעבר לרשת, פורסם כאן ב-mako שבערוץ 14 לא מתכוונים לעשות לעיתונאי חיים קלים. ל-mako נודע אז שבמכתב שהוציא ערוץ 14 לגל, זמן קצר לאחר שנודע על מעברו, צוין כי בהתאם לחוזה שנחתם בינו לבין הערוץ - מדובר במהלך שיוכל להתקיים רק בעוד שמונה חודשים. לפי גורמים המעורים בפרטים, הקושי המשפטי שנוצר בעקבות החוזה שלו בערוץ, לצד קבלת רצועת השעה 19:00 במקום הגשת המהדורה - הביאו את גל לחזור בו מההחלטה לעבור ל-13 ולהישאר ב-14. "שרון גל תמיד רצה את השעה הזאת", מסרו ל-mako אותם גורמים. "שרון דעתן ומי שמכיר אותו יודע שזה מה שרוצה. המהדורה הייתה על הדרך".

על ההודעה אז על שובו של גל לערוץ 13, מסר בזמנו מנכ"ל רשת אמליאנו קלמזוק: "השתלבותו מחדש בערוץ, היא חלק מתפיסת עולם שלפיה תפקידנו ליצור טלוויזיה לכל הישראלים, לעורר דיאלוג, לטפח הבנה בין סוגים שונים של אנשים ולהעלות למסך מגוון רחב של דעות".

גל נמנה על צוות מגישי ערוץ 13, ו-10 בעבר, עוד לפני המיזוג בין רשת לערוץ 10. הוא התחיל את דרכו ככתב בחדשות 10 ועם הזמן עבר למשבצת המגיש והוביל תוכניות כגון "לילה כלכלי" ו"שרון ורני". בשנותיו האחרונות בערוץ הגיש את רצועת חמש בערב של רשת. בפברואר אשתקד, הודיע העיתונאי להנהלת רשת 13 כי הוא עוזב את הערוץ לטובת מעבר לערוץ 14.

 ברשת 13 סירבו להגיב לידיעה