כוכב "צער גידול בנות", השחקן והקומיקאי בוב סאגט, הלך לעולמו ביום ראשון בגיל 65. סאגט נמצא מת בבית המלון ריץ קרלטון שבאורלנדו אחרי שהופיע מול קהל, וכעת נחשף כי מי שמצאה את גופתו הייתה החדרנית בבית המלון בו שהה. לפי הדיווח באתר פיפל, עובדת משק הבית נכנסה לחדר בו התאכסן סאגט בסביבות השעה ארבע אחרי הצהריים, כשעה לאחר שהשחקן היה אמור לבצע צ'ק אאוט מהמלון. היא מצאה אותו מת, ואת תיקיו ארוזים ליד הדלת, כשהחדר נקי ומסודר.

לאחר שמאבטח בבית המלון התקשר למוקד החירום 9-1-1, עובדת משק הבית ביצעה החייאה בשחקן עד שהפרמדיקים הגיעו לזירה. לפי הדיווחים, העובדת תיארה אותו כ"קר למגע וצהוב". משטרת מחוז אורנג' בפלורידה חשפה כי מותו של סאגט נקבע במקום. סיבת המוות הרשמית טרם פורסמה, אך אתר TMZ מדווח כי ככל הנראה היה מדובר במצב חירום רפואי פתאומי, ויכול להיות כי מדובר בהתקף לב או בשבץ. החוקרים בזירה שיתפו כי הם "לא מצאו סימנים של שימוש בסמים או של רצח במקרה הזה". הקומיקאי שהה בבית המלון במשך כמה ימים והופיע במופע הסטנד אפ שלו בקרבת מקום.

ההקלטת שיחתו של המאבטח למוקד החירום, שפורסמה אתמול, חושפת כי סאגט "לא נשם" ולא היה לו דופק בזמן שצוות בית המלון מצא אותו. "יש לנו אורח שלא מגיב בחדר. הקב"ט שלי אומר לי שאין לו דופק", תועד המאבטח כשהוא מודיע על מותו של הקומיקאי. לפי דו"ח חקירת המוות, סאגט נמצא שכוב על גבו במיטה, כשידו השמאלית על חזהו וידו הימנית מונחת על המיטה.

חברים וקולגות רבים של סאגט נפרדו ממנו ברשתות החברתיות, וחברו הטוב ג'ימי קימל החליט להיפרד ממנו במונולוג הפתיחה של תכנית הלייט נייט שלו אתמול ופרץ בבכי. "בוב היה הכי מתוק. הוא היה האדם הכי מתוק", אמר קימל בדמעות ובקול רועד. "קיבלתי כל כך הרבה הודעות אדיבות ותומכות, ומיילים ושיחות מבוב. תמיד הייתה לו מחמאה. הוא היה כותב לי לפעמים רק כדי להגיד לי שהוא אוהב אותי, ואני יודע שהוא עשה את זה להרבה אנשים... היה לו משהו מצחיק להגיד על כל דבר ושום דבר רע להגיד על אף אחד, אף פעם", שיתף המגיש. 

בפודקאסט בו התראיין סאגט שפורסם בשבוע שעבר, סיפר השחקן כי הוא נדבק בקורונה – אך לא חשף בדיוק מתי. "הוא מאוד פופולרי, מצליח לו", צחק סאגט על ווריאנט האומיקרון בפודקאסט "A Corporate Time with Tom & Dan". "זה לא טוב, זה לא מרגיש טוב", שיתף השחקן. "אני לא יודע אם היה לי דלתא או... יכול להיות שהיה לי שילוב. אולי בשלב מסויים הם [דלתא ואומיקרון] עבדו ביחד". צופים שנכחו במופע הסטנד אפ האחרון של סאגט לפני מותו העידו כי הוא התייחס לעובדה שחלה בנגיף לאחרונה.