פרסום ראשון: העונה השלישית של "האחיין שלי בנץ", הסדרה המוערכת של "כאן חינוכית", קורמת עור וגידים עם שורה של ליהוקים. ל-mako נודע שהשחקנית טס השילוני לוהקה לסדרה ותגלם את רז, סטודנטית מגניבה בכיתת המחוננים של נטע, שיודעת את כל התשובות אפילו שהיא מנמנמת בשיעורים

גם השחקנית סוזנה פפיאן ("סובייצקה", "הצבי") לוהקה לעונה החדשה של הסדרה. היא תגלם את גילי, סגנית המנהלת החדשה, האידיאולוגית והנוירוטית של בית הספר. יניב פולישוק יככב בסדרה גם כן וגלם את שלומק'ה רומנו, ראש העיר של נס ציונה שהוא פוליטיקאי מהדור הישן, אכזרי ומושחת במידה.

סוזנה פפיאן, 2023 (צילום: ויטלי פרידלנד )
סוזנה פפיאן |צילום: ויטלי פרידלנד

את שורת הליהוקים הנוכחית סוגרים כוכבי ויוצרי "מייקל", אבי דנגור והילה גולדנברג. השניים יגלמו את ראובן ופייגה לרר – זוג המייסדים ההיסטורי של נס ציונה, חלוצים מעט סהרוריים שצריכים להתמודד עם הלא כלום שהם בחרו לחיות בו.

"האחיין שלי בנץ" עוקבת אחר מורה בשם יוני, אשר חתם על עסקה עם השטן, אביו של בנץ, בה הוסכם שהוא יעביר את בנו של השטן לוציפר בגרויות ובתמורה הוא יהפוך למנהל תיכון "בגיריונית", בו הוא מלמד היסטוריה - או שהנשמה שלו תעבור לגיהנום. הסדרה, בה מככבים בין השאר דניאל קורן, גיתית פישר ודב נבון, זכתה להצלחה וכן להכרה בדמות הפרס לסדרה הקומית הטובה ביותר בטקס פרסי הטלוויזיה לילדים ונוער ב-2022.