נטפליקס העלתה בשבוע שעבר סדרה חדשה בשם "מי הרג את שרה?". דרמת הפשע המקסיקנית זכתה לפופולריות כמעט מיידית וטיפסה בתוך כמה ימים אל ראש מצעד התכנים הכי נצפים ואהובים של ענקית הסטרימינג.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הח"כית לשעבר שנבחרה לכנסת הנוכחית ברשימת יש עתיד, מירב בן ארי, שיבחה אתמול (שבת) את הסדרה המדוברת בחשבון הטוויטר שלה וכתבה: "'מי רצח את שרה?' בנטפליקס. פצצה". שש המילים הללו הספיקו עבור כמה צייצנים לעשות קישור לרעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו.

"את אישה מזעזעת ואלימה. איזו הידרדרות מוסרית", כתבה אחת בתגובה לציוץ של בן ארי. "בן ארי מסיתה",  "את לא שפויה. תיזהרי במה שאת כותבת. יש אנשים חלשים עם כוונות רעות, תמחקי ומהר", הוסיפו, בין היתר, אחרים.

 
כשעתיים אחרי פרסום הציוץ התייחסה בן ארי לתגובות: "כותבת על סדרה בנטפליקס שהיא מעולה. סדרה בספרדית. במקרה יצא שקוראים לסדרה 'מי הרג את שרה?'. וואלה בכלל לא חשבתי שיקשרו את זה לביבי, אבל כשמדובר בכת באמת מה נגיד. פשוט אין לתאר".

הסדרה מגוללת את סיפורו של אלחנדרו (אלכס) גוזמן, שהואשם על לא עוול בכפו ברצח אחותו. בעקבות האישום הוא בילה 18 שנה מאחורי סורג ובריח, ולאחר שהוא יוצא מהכלא - הוא מתחיל במסע סביב המוות המסתורי של אחותו, בניסיון למצוא את הרוצח האמיתי. נטפליקס כבר הודיעה שבעקבות הפופולריות של הסדרה היא תעלה לעונה שנייה כבר במאי.