"איך בחיים לא דיברנו על זה?": בראד פיט לא נראה על המסך הקטן בערך מאז תפקיד האורח שלו ב"חברים", אבל מתברר שהשחקן בן ה-58 הוא צרכן טלוויזיה אובססיבי - לפחות של תוכנית אחת ספציפית. השבוע, בראיון לקידום סרטו החדש "רכבת הקליע" (שיגיע לבתי הקולנוע בסוף השבוע הקרוב), פיט חשף איזו תוכנית ריאליטי הפכה להתמכרות הנוכחית שלו.

במהלך ראיון לגוף התוכן האינטרנטי Joe.ie, פיט והשחקנים בריאן טיירי הנרי ואהרון טיילור-ג'ונסון - שמככבים לצדו במותחן האקשן החדש - נשאלו על הצפייה המועדפת שלהם כשהם רוצים להתנתק מטרדות היום ו"לצפות במשהו מתפוצץ", ברוח הפרויקט המשותף. טיילור-ג'ונסון בחר בסרט "מועדון קרב" של אותו פיט, שמצדו ציין את "הפיצוץ המוזיקלי" של הסרט "אלביס", בעוד הנרי בחר באסקפיזם שונה לחלוטין: הריאליטי "בייק אוף". 

מתוך
כמו "בייק אוף", רק על כדרות. "The Great Pottery Throw Down"|צילום: Love Productions/HBO Max, יחסי ציבור

הווידוי הטלוויזיוני של הנרי ("כשהסופלה מתפוצץ זה חתיכת אירוע") הוביל את פיט לחשיפה משלו - הוא מכור לתוכנית הריאליטי הבריטית "The Great Pottery Throw Down", המציגה פורמט דומה לזה של "בייק אוף" אך מוקדשת למלאכת הקדרות. "איך בחיים לא דיברנו על זה?", תהה הנרי ההמום, בעוד פיט הודה ש"צפיתי בכל עונה" והסכים שאחד מרגעי השיא של הריאליטי מגיע כמעט מדי פרק, כשהשופט קית' ברימר פורץ בבכי מרוב התרגשות ("אני בעצמי דומע", סיפר). 

ובכל זאת, הקשר בין השחקן לעולם הפיסול לא אמור להיות מפתיע במיוחד: בשנת 2019 דווח בצהובון הסאן הבריטי כי פיט ולאונרדו דיקפריו, שותפו לסרט "היו זמנים בהוליווד", מתגבשים סביב אהבתם המשותפת לתחום. "ליאו מביא כריכים מהמקום האהוב עליהם והם יוצרים אמנות במשך ערב שלם, עד השעות הקטנות של הלילה", סיפר מקורב. שנתיים קודם לכן, כשפיט נעדר מטקס האוסקר, דיווחים מעבר לים טענו כי הוא בילה את אותם ימים בסטודיו של האמן הבריטי תומאס הוזאגו.