המעריצים של "וויל וגרייס" שחזרו איתם לעונות החדשות והשנויות במחלוקת (כלומר, אנחנו), מתגעגעים כבר זמן מה לנוכחות על המסך של שלי מוריסון, ששיחקה בעונות המקוריות את רוזאריו עוזרת הבית של קארן. במסגרת תפקידה, נאלצה רוזאריו לבצע כמה משימות ששייכות לתחום האפור של המוסר, אבל תמיד ידעה להעמיד את הבוסית שלה במקומה. הכימיה בין מוריסון למייגן מולאלי (שמשחקת את קארן) הייתה לא פחות מזהב קומי, ולראייה - היא הייתה אמורה להופיע בפרק אחד בלבד של הסדרה, אבל הוזמנה חזרה לתפקיד קבוע והשתתפה ב-68 פרקים.

הלילה נודע שמוריסון הלכה לעולמה אתמול בגיל 83 בבית חולים בלוס אנג'לס, כתוצאה מאי ספיקת לב. על המסך, הדמות של רוזאריו כבר הלכה לעולמה, לאחר שמוריסון הוזמנה לחזור לתפקיד לעונות החדשות של הסדרה, אבל סירבה, מכיוון שהחליטה לפרוש ממשחק.

לאחר שנודע על מותה של מוריסון, חברי הקאסט של "וויל וגרייס" עשו לה כבוד ברשתות החברתיות. מייגן מולאלי צייצה: "הלב שלי כבד. תודה לך על החברות ועל השותפות. של, השגת דברים נהדרים ותהיי חסרה". שון הייז, שמשחק את ג'ק מקפרלנד, העלה תמונה של השחקנית לחשבון האינסטגרם שלו, וכתב: "היא הייתה מצחיקה בטירוף והיה לה את הלב הכי גדול. היה הייתה חלק מהמשפחה של 'וויל וגרייס' והיא תהיה מאוד חסרה".

גם וויל וגרייס, כלומר אריק מקורמק ודברה מסינג, הספידו את מוריסון ברשתות החברתיות. "איזה אובדן", כתבה מסינג באינסטגרם. "לשלי הייתה קריירה במשך עשורים, אבל היא תמיד תהיה רוזי האהובה שלנו". מקורמק כתב בטוויטר וגם באינסטגרם: "שלי הייתה נשמה יפהפייה ושחקנית נהדרת. העבודה שלה בתור רוזאריו הייתה מלאת ניואנסים ואמיתית וגם היסטרית. היא תחסר לכל מי שמעורב ב'וויל וגרייס', היא חלק גדול מהסדרה". כל השחקנים גם מסרו תנחומים למשפחת של מוריסון, שהותירה מאחור את בן זוגה, וולטר דומינגז, ושישה ילדים שהשניים אימצו יחד. הקריירה של מוריסון התחילה בשנות השישים, ולפני הליהוק ב'וויל וגרייס' היא הספיקה לגלם עשרות תפקידים בקולנוע ובטלוויזיה, כולל דמות קבועה בסדרה 'הנזירה המעופפת' בכיכובה של סאלי פילד.