תכניות קשת
מאיר אדוני (צילום: דן פרץ)
צילום: דן פרץ

מאיר אדוני ישפוט בעונה השנייה של "בייק אוף ישראל"

העונה החדשה של ריאליטי האפייה, שצילומיה יתחילו בקרוב, תצא לדרך עם כמה שינויים גם בשולחן השופטים. מאיר אדוני, שף ומסעדן מוביל, יצטרף לקרין גורן בצוות השיפוט של התכנית. קורין גדעון תצטרף גם היא לסט המתוק בתפקיד המנחה

מערכת תכניות קשת | mako | פורסם 17:09 08.05.17 

שנה גודל אות

אחרי הפרסום על הצטרפותה של קורין גדעון כמנחת העונה השנייה של "בייק אוף ישראל", היום נחשף כי גם מאיר אדוני עובר לסט הכי מתוק בטלוויזיה. אדוני יצטרף לקרין גורן שגם היא נמנית עם צוות השופטים המתהווה לקראת העונה החדשה של ריאליטי האפייה.

"כשף שכל הווייתו ב-22 שנים האחרונות היא עשייה קולינרית על כל רבדיה וגווניה, שכללה גם פעילות טלוויזיונית ב'קרב סכינים' ו-'משחקי השף', הפעם ניתנה לי ההזדמנות להביא את ניסיוני מעולם המסעדות ולשמש כמנטור בתכנית 'בייק אוף', שעוסקת בתחום האפייה, הקונדיטוריה והמנות האחרונות. התפקיד החדש מהווה לי אתגר חדש, גדול ומרתק, ואני מודה לקשת על האמון והפרגון". מסר אדוני.

כפי שפורסם, בשונה מהעונה הראשונה, בעונה החדשה המתמודדים יתחרו כיחידים. לא עוד זוגות שמשלימים זאת את זה אלא מתחרים בודדים שיצטרכו לעשות את הכל לבד. מה עוד צפוי להשתנות בריאליטי האפייה הגדול של ישראל? אנחנו נשאיר אתכם קצת במתח.

>> לאתר התכנית של "בייק אוף ישראל"

>> לייק לעמוד הפייסבוק של "בייק אוף ישראל" כבר עשיתם?

"בייק אוף ישראל": בקרוב בקשת, ערוץ 12

mako