הולה וברוכים הבאים לספרד: אמש ב"המירוץ למיליון 2024" נחתו הזוגות במלאגה, עיר נמל בספרד, ולא רק מזג האוויר התלהט אלא גם מערכות היחסים בין הזוגות שהסתבכו במשימת הפיקאסו, בניווטים בעיר ובמשימת טאפאסים. הרגע שהאחיות לי ואן הפכו למלצריות (וסיפקו וידוי מפתיע מאוד), הסיבה שעידן איבד סבלנות והרים את הקול על אבא ומה קרה בין יפתח ללקוחה במסעדה שנראה כי קצת נדלקה עליו?

לא מכירות את כרטיס האשראי

במשימת הטאפאסים, הזוגות נדרשו להפוך למלצרים ולשרת את הלקוחות המקומיים שממש לא התכוונו לעשות להם חיים קלים. כשלי ואן גילו כי עליהן למלצר, הן דווקא שמחו על ההזדמנות הזאת. "המשימה הזו כתובה בשבילנו, אלוהים ברא אותה בשבילנו", הצהירה לי והסבירה, "הרבה מופתעים, אבל מגיל 12 אני עובדת. גם כשעבדתי אמרו לי: 'את לא צריכה לעבוד, למה את עובדת?'. אותנו חינכו לעבוד מאוד קשה. לא גדלנו עם כפית זהב". אן חשפה כי "אין אשראי של אבא. פעם ראית את האשראי של אבא? אני לא יודעת איך הוא נראה". לי אישרה: "גם לי אין מושג".

סע לים

בדרך למשימת הטאפאסים, היו זוגות שהסתבכו בניווטים. גיא היה משוכנע שאם ייסעו לכיוון הים יימצאו את המסעדה, בעוד שעידן העדיף לעצור בצד הדרך ולשאול. בשלב מסוים, כשהבינו שהם נוסעים ונוסעים ולא מתקרבים ליעד, הודה גיא: "זה מתחיל לעצבן אותי שאנחנו לא מגיעים למסעדה". עידן הרים את הקול: "כי אתה אומר 'לך לים, לך לים'. כל פעם שאני עוצר אתה אומר לי: 'לא, סע לים, סע לים, מתוק שלי'. תתחיל לשאול אנשים".

סהר ויפתח ממלצרים

סהר ויפתח בחרו למלצר שלוש נשים שלדבריהם "נראות נחמדות מאוד". לפני שלקח מהן את ההזמנה, יפתח הציג את עצמו וניסה לפתח סמול-טוק: "קוראים לי יפתח ולחבר שלי קוראים סהר. אתן רוצות משהו לאכול?". אחת הלקוחות בשולחן הסמיקה וכשביקשה עוד ועוד מנות אמר סהר: "יכול להיות שהיא הוסיפה קצת מנות כי היא ראתה אותך וישר התחילה להתבלבל. אני אומר לך, פתאום היא זרקה מנות מהתפריט של שולחן ליד". יפתח צחק: "לא אשקר שגם אני ראיתי אותה והתבלבלתי. לא ידעתי מה אני רושם בכלל".