אחד הביצועים הבולטים של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 (הערב ב-21:15, קשת 12), הגיע מאיציק שמלי, הזמר שסחף את השופטים עם הלהיט הגדול שלו - "כמה חסר" ועבר לשלב הבא. רגע אחרי מבחן המסך, התראיין לחי בלילה, וסיפר על ההחלטה שלו להגיע לתכנית. "בשנים הקודמות ביקשו ממני להגיע לאחת מתכניות המוזיקה, אבל ממש לא הייתי בכיוון. בשנה האחרונה קרה משהו".

>>אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

למקרה שתהיתם מה בדיוק קרה, שמלי הסביר: "אולי זה בגלל מאיה בוסקילה וההשתתפות שלה. זאת התכנית של האירוויזיון והפלטפורמה שדרכה מגיעים למקום הגדול הזה". בחזרה לאודישן, המתמודד שלנו קיבל מהשופטים ארבעה כחולים ואדום אחד מאמדורסקי, שקצת פחות התרשם.

"אולי זה ממקום של הסגנון", הוא העלה השערה, "אמדורסקי פחות מתחבר לסגנון ולווקאל שלי, למרות שברמה הכללית הוא די פרגן על השירה, על הקול ועל השירים. זה פשוט לא הקו שלו. מקובלת עליי כל ביקורת".

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

שלא תטעו, אחרי שהרים את המסך התגובות מהחברים לא הפסיקו להגיע, אבל השאלה האמיתית כאן היא מה בנוגע למשפחת תאקט? ועל כך, הייתה לשמלי תשובה: "משפחת תאקט שייכת לעבר. מה שכן, החברים הקרובים שנשארנו בקשר מפרגנים תמיד ללא הפסקה. קיבלתי מלא הודעות וטלפונים גם מכאלה שנמצאים מחו"ל וראו את הפרומו. פרגון גדול".

מי שפרגן לו ובגדול, הוא הראפר שהשתייך גם כן למשפחת תאקט, הצל, שהעלה פוסט מרגש לכבודו: "איציק, איציק, ישבתי וראיתי הכוכב הבא בדמעות של התרגשות. רק שתדע שאני זוכר, אני זוכר הכל. אני זוכר איזה כוכב אתה, איזה לב יש לך, איזה אדם אתה. אני זוכר את כל השטויות והצחוקים שלנו ואני מתגעגע לתקופת התמימות הזאת". את המילים האלה חתם ב"משפחת תאקט לנצח (טוב נו אולי חלק)".