הכוכב הבא

ארבעת המופלאים: קבלו את הפיינליסטים של "הכוכב הבא"

אחרי לא מעט דרמות בשולחן השופטים, גלגל הצלה אחד ופרישה של להקת שלוה, סוף סוף אפשר להכריז: יש לנו רביעיית גמר. מאיה בוסקילה, כיתריה, קובי מרימי ושפיטה יתחרו ביום שלישי הקרוב (21:00, ערוץ 12) בשידור חי על הסיכוי לייצג אותנו באירוויזיון 2019, שיתקיים בגני התערוכה בתל אביב. יש למה לחכות

מערכת תכניות קשת | הכוכב הבא לאירוויזיון 2019 | פורסם 22:55 04.02.19 

שנה גודל אות

אם לשפוט לפי הדרמות האחרונות סביב "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", הולך להיות לנו אירוע גמר מותח (שלישי, 12.2), ובמיוחד כשסוף סוף אפשר להכריז על רביעיית הגמר שלנו: מאיה בוסקילה, כיתריה, ושני הפיינליסטים שהצטרפו אלינו בפרק האחרון של חצי הגמר - קובי מרימי ושפיטה. את הכרטיס הראשון לגמר אמנם קיבלה להקת שלוה, אבל לאחר אילוצים מטעמי דת, נאלצה לפרוש מהתחרות, כך שלא תתחרה באירוע הגמר.

את הכרטיס השני, קטפה מאיה בוסקילה, הבאה בתור, עם כרטיס כניסה שלישי, הייתה כיתריה, שהצליחה להישאר על הכיסא החם עם 91 אחוזים, וניצחה את שפיטה, דניאל ברזילאי ואברהם דה קרבליו. בגלגל ההצלה, בו קובי מרימי ואושר ביטון התחרו זה בזה בדו קרב ענקים על הסיכוי לחזור בתחרות, קובי ניצח, וחזר להתחרות יחד עם שפיטה, דניאל ברזילאי ואברהם דה קרבליו, על שני הכרטיסים האחרונים, לאחר פרישתה של שלוה. 

עוד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2019":

ואם אחרי הפרישה המפתיעה חשבנו שהדרמה מאחורינו, כמובן שטעינו. המלחמה נפתחה בשני דו קרבים - אברהם שניצח את שפיטה, ודניאל שהפסיד לקובי. מבין שני המפסידים, השופטים בחרו להיפרד מדניאל, ובכך השלישייה עלתה לתלת קרב על שני המקומות בגמר. לאחר שלושת הביצועים והצבעות מותחות במיוחד, השופטים והקהל בחרו להעביר את קובי מרימי ושפיטה ולצערנו להיפרד מאברהם רגע לפני אירוע הגמר, בו נבחר מי יהיה הנציג שלנו באירוויזיון, שישודר מגני התערוכה בתל אביב בערוץ כאן 11.

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

"הכוכב הבא לאירוויזיון - תל אביב 2019": מי יהיה הנציג של ישראל? אירוע הגמר בשידור חי בשלישי ב-21:00, קשת, ערוץ 12