ויקטור וקרט - ירכז את תחום הפיתוח העסקי וההשקעות של הקבוצה וימונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח עסקי והשקעות של קבוצת קשת

וקרט הצטרף לקבוצת קשת ב – 2016 כאשר לפני כן שימש כמנהל בכיר בקבוצת הייעוץ של PwC שם התמחה בעולמות הייעוץ הכלכלי וההשקעות.

כידוע, בעשור האחרון הטלוויזיה המסחרית בארץ ובעולם מתמודדת עם שינויים בהרגלי הצפייה, שינויים טכנולוגיים ושינויי שוק, הפוגעים במודל ההכנסות העסקי של הברודקאסט-  זירת התחרות משתנה ומתרחבת, חברות הסטרימינג הבינלאומיות שמרחיבות את התחרות על תשומת הלב של הצרכן ותקציבי הפרסום של המפרסמים.

שינויים אלו מחייבים את ערוצי הברודקאסט וקבוצות התוכן למצוא אפיקי פעולה והכנסות חדשים, מגוונים ויצירתיים.

 מערך הפיתוח העסקי וההשקעות שינהל וקרט יהיה אחראי על תהליכי האיתור והתעדוף של ההזדמנויות העסקיות של החברה והוצאתם אל הפועל אם באמצעות הקמה עצמאית ואם באמצעות מיזוגים, רכישות והשקעות.

סיגל אלבוחר, משנה למנכ"ל קשת: " מינויו של ויקטור לסמנכ"ל פיתוח עסקי והשקעות הוא, מבחינתי, חותמת המסמלת, ולו במעט, את תרומתו יוצאת הדופן לארגון: ראיית שוק  מעמיקה ורחבה, חוש המצאה, יכולת ניתוח חדה ומדויקת, נחישות, תבונה יחד עם האהבה והחיבור הבסיסי ל - DNA של קשת, הם רק חלק מרשימה ארוכה של כישורים שמהווים את הבסיס הנדרש להמשך צעידתה והובלתה של קשת בעולם המורכב והמאתגר שלפנינו. גאה בך ונהנית לצעוד אתך את הדרך."

אבי ניר, מנכ״ל קשת:   1. מאשר - מה  שסיגל כתבה נכון (כרגיל).  2.  זה רגע חשוב  ומאד משמח לקשת ולי 3.  המחמאות ממש לא מוגזמות (הייתי יכול עוד להוסיף בקלות,  אבל נעצור כאן בינתיים).  4. וזוהי רק ההתחלה.