ויקטור וקרט (37) מונה למנכ"ל החטיבה המסחרית של קבוצת קשת וינהל את מערך ההכנסות של החברה.
המינוי הינו כחלק ממהלך ארגוני רחב שמובילה קשת בשנים האחרונות, הכולל הפרדת היחידות העסקיות השונות לחטיבות ופעילות עצמאיות, המנוהלות על ידי מנכ"לים נפרדים והנהלות עצמאיות, תחת מטה הקבוצה.


וקרט הצטרף לקבוצת קשת ב– 2016 , כמנהל העסקים הראשי של הקבוצה. לפני כן שימש כמנהל בכיר בקבוצת הייעוץ של PwC, שם התמחה בעולמות הייעוץ הכלכלי אסטרטגי ובעולם ההשקעות, מיזוגים ורכישות.
במהלך 2020, מונה וקרט לסמנכ"ל פיתוח עסקי והשקעות של הקבוצה ותחת המשנה למנכ"ל הקבוצה וה- CFO, סיגל אלבוחר, היה אחראי, בין השאר, על תהליך הבחינה, האיתור והתיעדוף של ההזדמנויות העסקיות בקבוצה והוצאתן אל הפועל.
היום, בתום שש וחצי שנים מיום הצטרפותו לקבוצה, ממונה וקרט למנכ"ל החטיבה המסחרית של הקבוצה וינהל את מערך ההכנסות שלהחברה, בתחומי הטלוויזיה, הדיגיטל, חברת ההחזקות והפיתוח העסקי.

אבי ניר: "ויקטור מביא לחטיבה המסחרית שבראשה הוא יעמוד סט יוצא דופן של יכולות אנליטיות, יזמיות, עסקית וביצועיות, אותן הדגים בהצלחה רבה בשנות עבודתו בקשת (לצד הקפדה על חוש הומור ולבוש). זה כנראה אחד התפקידים המאתגרים בנמצא. ניצבים מולנו בין השאר, גופי ענק בין לאומיים ואגרסיביים ולשמחתי ויקטור לקח על עצמו את המשימה המורכבת והחשובה. אני מביט בהערכה וסיפוק על צמיחתו בארגון ועל הצטרפותו לקבוצת המנהלים הבכירים של הקבוצה, ומאחל לו ולנו הצלחה".