להיות איתה
הטיפול הקבוצתי של ונסה יוצא משליטה (צילום: מתוך להיות איתה, שידורי קשת)
צילום: מתוך להיות איתה, שידורי קשת

5 דברים שלא ידעתם על הפרק האחרון של "להיות איתה"

כל כך הרבה דברים צדו את עינינו בפרק האחרון של "להיות איתה". מהטיפול המחפיר בונסה, דרך הפיג'מה הוורודה שלה ועד לאגרוף של עמוס. אז מה עשינו בנדון? נשארנו ערים כל הלילה ומצאנו את כל הדברים שאתם חייבים לדעת על אותם הרגעים. עכשיו אנחנו רגועים ובטח גם אתם

מערכת תכניות קשת | להיות איתה | פורסם 07:45 05.07.17 

שנה גודל אות

אנחנו עדיין לא יודעים איך העולם לא הבין שברגע שהוא מתעסק עם ונסה, היא תתעסק איתו בחזרה, על אפו ועל חמתו. אחרי עוד מופע סולו מרהיב שלה, אנחנו מקדישים את רוב האייטם הזה לאחת והיחידה. בואו נצא לדרך:

1. ונסה עושה רימייק לביילי 

אין ספק שהצגת היחיד של ונסה גנבה את ההצגה בפרק של אתמול. ברגע אחד היא הפכה משברירית ומסכנה לנמרה, ויצאה למסע ציד שכל מטרתו להציל את כבודה האבוד. אין ספק שהיא עושה את זה כמו שרק היא יודעת, אבל למען ההגינות והגילוי הנאות צריך לציין שמישהו כבר עשה את זה לפניה. אם במקרה גם אתם התבגרתם בשנות ה-90 והייתם מכורים ל"שלחן לחמישה", בטח נופל לכם האסימון ברגעים אלו ממש. אם לא, קבלו תקציר: בפרק 20 של העונה ה-3 כל החבורה (ג'וליה, שרה ושות') מחליטה לעשות "התערבות" לביילי שסובל מבעיית שתייה. בדיוק כמו אצל ונסה, גם במקרה שלו העניין יוצא משליטה והוא מחליט להתהפך על כל הקרובים אליו. ככה נראה הראש בראש של ונסה נגד ביילי:

2. המטפלת של ונסה

השבוע ב"הכירו את..", הכירו את המטפלת של ונסה. קוראים לה מיקה אלמוג אם לא זיהיתם, היא עיתונאית במקצועה ולפני שלוש שנים עשתה את המעבר למסך כששיחקה את אסנת, הסוכנת של יהודה לוי, ב"איש חשוב מאוד". אה, והיא גם הנכדה של שמעון פרס ז"ל. עכשיו אלמוג יכולה להוסיף לרזומה הנאה שלה גם את העובדה שהיא זאת שהפכה את ונסה מלוזרית לווינרית. בעצם, בואו לא נמהר להסיק מסקנות. בכל זאת מדובר בונסה.

3. הפיג'מה שלה

אי אפשר לסיים את הסשן של ונסה מבלי להתייחס לפיג'מה שהיא לובשת. כן, גם אנחנו התעלפנו ממנה. אבל רגע לפני שאתם קופצים לבזאר הבת-ימי הקרוב לביתכם ודורשים מהמוכר פיג'מה דומה, כדאי שתדעו שכיום יש רק אחת כזו בעולם. הסט קומפלט עוצב והוזמן במיוחד לכבוד הפרק וכרגע הוא נמצא בבית של הילה סעדה (ונסה האמיתית). אם חשבתם להכין אחת כזו גם לעצמכם, אז כדאי שתזכרו מה קרה בפעם האחרונה שמישהי גנבה לה את השמלה שאהבה. בהצלחה. 

4. שמאל ימין שמאל

עלינו על חור בעלילה, לא פחות! שמתם לב שכשעמוס נותן לצביקה אגרוף (מס' 2 העונה), זה נראה ממש ככה:

מיד אחרי שהסוכן צונח, אבא של עמוס ממהר לתפוס את הבן שלו ולנזוף בו. הנאום שלו הולך ככה, לא נגענו: "ככה, לתת לו שמאלית על ידינו? לא יפה". אנחנו איתך אבי, אלימות לא פותרת כלום, אבל אם אתה רוצה לחולל שינוי אנחנו ממליצים לך לדייק בעובדות - הוא נתן לו ימנית. היינו בטוחים שדר זוזובסקי היא זאת שלא יודעת להבדיל בין ימין לשמאל. 

עניין חשוב אחר: איזה אגרוף היה מרשים יותר לדעתכם, זה של הפרק האחרון, או זה של גדעון ליאיר בפרק 3?

5. אדידס שיק

מסכן צ'ופי, לא מעט עבר עליו בפרק האחרון. גם אסף התנחל אצלו בדירה, גם ונסה סירבה לשלם לו על העבודה שעשה בחתונה שלה וגם התקלקלה לו מכונת הכביסה. מאיפה הבאנו את הנתון האחרון? אנחנו פשוט שמים לב לפרטים הקטנים. שימו לב איך הוא נכנס הביתה אחרי שיצא לקנות חלב וסיגריות:

 עכשיו שימו לב איך הוא היה לבוש ערב קודם לכם, בזמן ששם האוסים בחתונה של ון ון ופיש:

 המסקנה היא ברורה - צ'ופי צריך להזמין טכנאי או לקנות חליפת אדידס חדשה.

רוצים לראות את הפרק האחרון של "להיות איתה" לפני כולם? כמה שאלות קצרות מפרידות ביניכם לבין זוג כרטיסים להקרנה חגיגית

פרק הסיום של "להיות איתה" ישודר ביום שלישי ה-11.7 אחרי "רק רוצים לרקוד"