להיות איתה
לא ראיתם 10 (צילום: יחסי ציבור, צילום מסך)
צילום: יחסי ציבור, צילום מסך

7 דברים שלא ידעתם על הפרק האחרון לעונה של "להיות איתה"

כמו בכל שבוע, גם הפעם מצאנו כמה דברים שלא ידעתם על הפרק של "להיות איתה". הבעיה היא שאחרי סוף כמו שהיה אתמול, כנראה שכבר שום דבר לא יצליח להפתיע אתכם יותר, אבל אנחנו לא מתייאשים, כי כאלה אנחנו. אז איפה נמצאת הוילה של יאיר, מה הבעיה בבית החולים של גדעון והאם הצלחנו לתפוס את הפריים האחרון אי פעם של נועה ועמוס?

מערכת תכניות קשת | להיות איתה | פורסם 07:49 12.07.17 

שנה גודל אות

איך יראו החיים שלנו אחרי הפרק של אתמול? כנראה שעצובים, ריקים וחסרי תכלית. במה נצפה בלופ כדי למצוא פגמים? מתי עוד נתרגש כשנזהה מישהו מוכר בפריים? ואת מי נסמן עכשיו בעיגולים אדומים? המסקנה היא ברורה: אסי, עונה שלוש צריכה לצאת לדרך ויפה שעה אחת קודם. עד שזה יקרה, הנה שבעה דברים שלא ידעתם על הפרק האחרון לעונה:

1. הוילה של יאיר בצפון

לא מעט אנשים שאלו בשבוע האחרון איפה נמצאת הוילה המהממת של יאיר והאם ניתן להזמין אותה לאירועים? אז יש לנו בשורות לא טובות, כאילו היו חסרות לנו כאלה אחרי הפרק שהיה אתמול. מדובר בבית פרטי שאנשים גרים בו במושב משמרות והוא איננו מיועד להשכרה. זהו, אחרי שסגרנו את העניין הזה, בואו נמשיך הלאה לדברים קצת יותר משמחים.

 2. "ארטיק ארטיק" - הלהיט של הקיץ

אם בשמחה עסקינן, אז אין כמו להיט הקיץ החדש שהולך לשרוף את המצעדים - "ארטיק ארטיק", כדי להרים קצת את מצב הרוח. אחרי שהפך ויראלי ביוטיוב (אל תחפשו, זה לא באמת שם), יש לא מעט אנשים שהולכים להינות מתמלוגים יפים. דבר ראשון הטאלנט אסף עלמגור, בנוסף אליו גם הסוכנת שלו ונסה מיימון מסוכנות MRI והמפיק המוזיקלי של כל העסק הזה - די ג'יי צ'ופי. יחד איתם יש עוד שלושה אנשים שישבו ועמלו על הלהיט לא מעט. אנחנו מדברים על אבא של אסי עזר (שכתב את הבתים לשיר), אסי עזר בעצמו (שכתב את הפזמון) ואילן שס שדאג לעיבוד. לא מעט אנשים עבדו על הדבר החם הזה, אז יאללה, להתחיל לשנן:

השמש מעליה חום שולחת
הגלים מדגדגים באצבעות
על כיסא מפלסטיק היא יושבת
כוס משקה בשפתיה מלטפת

עם כובע מצחייה אני עובר שם
מחייך וזה עושה לה טוב...

ארטיק, ארטיק
אני מוכר ארטיק
אבל הלב שלי נוזל מחום

ארטיק, ארטיק
קני ממני ארטיק
ואני אקנה ממך עוד מבטון

3. בית החולים של גדעון

גדעון אולי הפסיד את כל הנכסים שלו, אבל הוא כנראה לא התרגל כל כך מהר לעובדה שהוא ממש מרושש. אחרת, אין לנו דרך אחרת להסביר איך יכול להיות שהוא מטופל בבית חולים מפואר כל כך, עם מיטת קינג סייז וניקיון מרשים. זה בטח עלה לו לא מעט. אבל אז משהו לא הסתדר לנו. פתאום שמנו לב לידית הדלת של החדר שלו ונפל לנו האסימון. אתם רואים את מה שאנחנו רואים? כנראה שכן, כי סימנו את זה בעיגול.

"בית החולים" שגדעון נמצא בו, הוא בכלל הבית של נועה והחדר הספציפי בו הוא מטופל זה חדר האורחים שבו נועה ישנה בפרק חמש אחרי שהיא ועמוס רבו בפרמיירה. שימו לב לרגע הזה, בו עמוס מנסה להעיר את נועה, רגע לפני שהוא טס עם עדן, סליחה דניאלה, לבולגריה. שוב, הידית מסגירה הכל:

4. צלם הפפראצי

שמתם לב לצלם הפפראצי שנטפל לנועה וניסה לשדל אותה ללכת לקנות חלב? אז מסתבר שזו ממש לא הפעם הראשונה שהוא עושה צרות לדוגמנית והאופה.

כבר בעונה הראשונה (בפרק 6, אם אתם רוצים להיות ממש מדוייקים), הוא נפגש עם אסף ושימרית בנסיון לקנות מהם תמונה של הזוג הנוצץ: 

אחרי שניסה לחדור לפרטיותם לא מעט, חשבנו שזה רק פייר שגם אנחנו נחדור קצת לפרטיות שלו. מדובר בשחקן גלעד אבנת ששיחק בין השאר בסדרות כמו "בתולות", "עספור", תמרות עשן" ועוד. עוד דבר שחשוב שאתם וצביקה הסוכן של נועה תדעו, זה שבמהלך הצילומים הקארמה התערבה והוא נפל מהכלי עליו הוא נסע. כן, קארמה איז א ביץ'. 

5.להתחתן כמו נועה הולנדר

גם אתם התרגשתם עד דמעות מהחתונה הקטנה והצנועה של נועה ועמוס? בא לכם אחת כזאת לעצמכם? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת: 
החתונה התקיימה במרכז אירועים דלאל שבנווה צדק, מקום ששייך לדושי לייטרסדורף, אישתו של אנחל בונני. בניגוד לוילה של יאיר, או לבית החולים של גדעון, במקרה הזה מדובר במקום אמיתי שעושה אירועים ואתם מוזמנים להרים טלפון ולברר תאריך פנוי. לפני שאסי ואלברט בחרו להתחתן בברצלונה הם תכננו לעשות את החתונה שלהם שם. אתם יודעים איך זה, אם הם לא התחתנו שם בחיים האמיתיים, אז לפחות שתהיה שם חתונה בסדרה שהוא כתב.

6. כל כלב יבוא יומו

אם רק עמליה, שכינתה את הרב בחתונה של עמוס ונועה ממזר, הייתה יודעת עד כמה הוא ממזר, היא לא הייתה עוברת על זה בשתיקה. ולא, זה לא בגלל שהוא הוציא את הפלאפון ועשה סלפי עם הזוג ברגע הכי חשוב בחייהם וגנב מהם את הפוקוס, אלא בגלל ההסכם שעשה עם אסף בפרק 3. לא זוכרים? תקפצו תמונה אחת למטה.

הרב ואסף סיכמו שבמידה ובלנקה מתגיירת כדת משה ועמליה, הוא יזכה לחתן את נועה ועמוס ולחתוך לקטן שלהם את הקטן שלו בברית. ההוכחות ממש לפניכם:

בסופו של דבר בלנקה לא התגיירה, ובכל זאת הרב קיבל את חלקו בעסקה. מוזר. עוד משהו מוזר שגילינו על הרב, זה שהוא כבר השתתף בסדרה במהלך העונה הזו, אבל בתפקיד אחר, לא של רב. מסתבר שהוא עשה את התפקיד הנוסף כל כך טוב, שפשוט אין סיכוי שתצליחו לזהות אותו. אז צירפנו תמונה ואפילו סימנו בחץ כדי שלא תתבלבלו:

אנחנו לא אומרים סתם, זה ממש הוא בתוך החליפה. מתוך פרק 3.

7. האם זה הפריים האחרון של עמוס ונועה ביחד?

כמה מילים על הסוף המטורף. בעצם, הרבה יותר מכמה מילים. במהלך מפגש המעריצים שנערך ביום ראשון, בו הקאסט של "להיות איתה" הפתיע זוכים שצפו בפרק האחרון לפני כולם, הכריז אסי עזר שבעונה השלישית (נו, שתתחיל כבר) מישהו הולך למות. האם לפי הסוף שהיה אתמול בערב, אנחנו צריכים להסיק שזה יהיה עמוס או שזו תהיה נועה? האם התמונות המצורפות כאן למטה, הן התמונות האחרונות בהחלט של השניים ביחד? איך אסף בטח היה אומר: "אוי."

נתראה בעונה הבאה.