להיות איתה
לא ראיתם 7 (צילום: יחסי ציבור, צילום מסך)
צילום: מתוך האינסטגרם של עופר חיון
|
צילום: יחסי ציבור, צילום מסך

5 דברים שלא שמתם לב אליהם בפרק האחרון של "להיות איתה"

גם השבוע מצאנו לא מעט דברים שרק אנשים אובססיביים שכמונו יכולים לגלות, וכחלק מחופש המידע, החלטנו לחלוק את זה עם העולם, כלומר איתכם. והפעם: ממי נפרדנו לתמיד, מאיפה נטלי מוכרת לכם ולמה סצנת המכות בין בלנקה לונסה הייתה האחרונה שצולמה? הנה התשובות

מערכת תכניות קשת | להיות איתה | פורסם 21:57 20.06.17 

שנה גודל אות

אוף, ממש קיווינו שהכל יסתדר יחזור להיות טוב בין נועה לעמוס ובין אסף לבלנקה, אבל מסתבר שהחיים הם קופסה של שוקולד (בונבון) ואתה אף פעם לא יודע מה תקבל. בתוך כל הכאוס הזה שתקף אותנו בשני הפרקים האחרונים, אנחנו מנסים כהרגלנו לעשות סדר ולהאיר לכם את כל הרגעים שלא שמתם לב להם בפרק. בואו נצא לדרך:

1. ככה עושים קניות באמסטרדם

עד כמה נועה התגעגעה לגבר שלה מ-1 ועד מסע קניות בוולנטינו שיעזרו לה להשכיח את הכאב? אז קניות ובגדול. העין שלנו לא יכלה להתעלם מהשקית האדומה איתה היא חזרה מאסטרדם (כלומר ממלון בתל אביב, אם אתם עוקבים אחר המדור שלנו בכל שבוע). מה היא קנתה שם? את זה אנחנו כבר לא יודעים, אבל אנחנו יכולים לנחש שמדובר בשמלה. בכל זאת, בפעם האחרונה שהיא חזרה הביתה עם פריט של וולנטינו, ונסה עשתה לה את המוות והיא נאלצה להחזיר אותה. איטס אונלי פייר. 

2. המאמנת של יאיר והקשר המפתיע לפרק 5

יצא לכם לראות את מאמנת הכושר של יאיר? כן אנחנו יודעים, היא הופיע ממש לרגע, ובכל זאת, לנו מספיקה רק שנייה אחת כדי להתחיל ולחקור. והאמת, גילינו עליה משהו נחמד. קוראים לה אירה דולפין (ולא, שם המשפחה שלה זה לא החלק הנחמד שמצאנו) והיא באמת מאמנת כושר קשוחה. 

הדבר הנחמד שמצאנו זה שבעלה שיחיה, אורן דולפין, הופיע גם הוא בסדרה. זה היה בפרק 5 והוא שיחק את הברמן שלמעשה שיכר את ונסה ואסף וגרם להם לסיים את הלילה בחדר של עמוס. אורן הוא באמת בעלים של פאב ובין היתר עוסק גם בפיתוח תכנים לטלוויזיה. אין ספק שמדובר בפאוור קאפל אמיתי. 

3. הסיפר האמיתי על הלה קוקרצ'ה

אם חשבתם שאבי אומר בצחוק שהשיר מדבר על ג'וקים, אז תדעו שאצל אבי אין צחוק (כמו שכבר גילינו במקרה של גלי עטרי). אחרי שזרק את המשפט הזה לאוויר, כמובן שרצנו לברר את העיניין וגילינו מה השיר הספרדי אומר באמת: "הג'וק לא יכול יותר לצעוד כי חסרות לו שתי רגליים אחוריות" (וחוזר חלילה). אנחנו מתנצלים על התירגום הלקוי, פשוט הספרדית שלנו שווה בערך לספרדית של אסף. אם תהיתם מה המסר הנסתר של מחבר הסדרה והשיר הזה - אז מסתבר שזה היה השיר האהוב על אמא של אסי וגם היא לא ידעה על מה הוא מדבר באמת. אז הנה, עכשיו כולם יודעים, בואו נתקדם.

4. מי אתם דודי ונטלי?

והפעם בפינתנו - "מי אתם?", אנחנו מארחים את דודי ונטלי, הבעלים של "אלקטריק דודי" והעובדת שלו. דודי הוא יואב לוי, בדרן במקצועו. יואב היה אמור לשחק כבר בעונה הקודמת של "להיות איתה" בתור עובד במלון בלונדון, אך מי שלוהק לתפקיד בסוף היה יגאל עדיקא. בינינו, הרבה יותר מתאים לו לשחק בעלים של חנות חשמל. 

נטלי זו דורין קריו, שחקנית. אם היא מוכרת לכם, אז כנראה שראיתם את הסדרה "כפולים" בבימויו של עודד רסקין. היא שיחקה גם ב"פאודה", "מועדון החנונים", "שכונה" ועוד. אה, ואם כל זה לא עזר לכם להיזכר אולי אתם בכלל מזהים אותה מהפרסומת לתפוצ'יפס שם שיחקה את כיפה אדומה. היא שיחקה גם בעונה השנייה של הפרסומת ביחד עם זאב רווח.

5. סוף סצנה הכל טוב

גם אתם אהבתם את הסצנה בה בלנקה וונסה מתקוטטות על שקים של קמח? אז יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת עליה.

זו הייתה הסצנה האחרונה בהחלט שצולמה בעונה הזאת. הסיבה שדחו אותה לסוף, היא כי פחדו שמישהו מהשחקנים יפצע וזה יעכב את כל שאר הצילומים. מה גם, שבגלל כל הבלאגן והליכלוך שהיו כרוכים בצילום שלה, נאלצו לעשות רק טייק אחד. זה בסדר, תמיד אומרים שהטייק הראשון הוא הכי טוב. כלומר נראה לנו שזה מה שאומרים. לסיום, והכי חשוב, אנחנו רוצים להגיד תודה לבלנקה, שהיא לא אחרת מאשר גל מקדר, שנפרדה מאיתנו לעונה הזאת. היית לגמרי השוקולטה בונבון של הסדרה. לכבוד המאורע, קבלו תמונה רגע אחרי שצעקו "קאט". 

>> עוד חמישה דברים שלא ידעתם על הפרק השישי של "להיות איתה"

"להיות איתה" - שלישי בקשת אחרי "המתחזים", ערוץ 2