להיות איתה

שחקני "להיות איתה" מפתיעים את המעריצים

כמו לאורך כל העונה, גם לכבוד הסיום של "להיות איתה" (מחר ב-21:40), אסי עזר החליט להפתיע כש-40 צופים שראו את הפרק האחרון לפני כולם, זכו לביקור פתע של כל הקאסט. היו שם דמעות, צרחות, לא מעט תמונות סלפי וכמובן כמה ספויילרים עסיסיים להמשך, כמו שרק אסי יודע לתת. צפו

רותם אלון | mako | פורסם 14:28 10.07.17 

שנה גודל אות

רגע לפני שהעונה השנייה של "להיות איתה" נגמרת (יום שלישי ב-21:40), כ-40 צופים מאושרים זכו לצפות בפרק הסיום לפני כולם, בהקרנה חגיגית שנערכה בתל אביב. באותו הזמן בדיוק, שני בניינים ליד, התקבץ כל הקאסט של הסדרה וצפה גם הוא בפרק האחרון, תוך כדי שהוא מרים כוסית לחיים, מצטלם עם עוגה ומסכם עונה מפתיעה במיוחד.

אביב אלוש בחר להתייחס לסצנה בה הוא ודר זוזבסקי מתנשקים בבית המלון בבולגריה. "דר ממש חששה לחייה אחרי שידור הפרק", הוא חשף והוסיף: "אני הייתי סולח לעמוס, הוא חמוד". הילה סעדה, ונסה המיתולוגית, לא הסתירה את האכזבה שלה מסיום העונה. "זה תפקיד שהוא מתנה", היא אמרה. "עכשיו כשאסי כותב את העונה השלישית, אני יושבת עליו שיכתוב לי עוד סצינות כאלה". 

אחרי שסיימו את כל ההכנות המקדימות, יצאו כולם אל עבר הזוכים המאושרים והפתיעו אותם בכניסה סטייל גל גדות. "ראיתי איך היא הפתיעה את הצופים בוונדר וומן והחלטתי להעתיק", סיפר אסי עזר על הרעיון. אחרי ההלם הראשוני וכמה דמעות מהקהל, התפנו השחקנים לענות על שאלות. "העונה השלישית הולכת להיות העונה האחרונה", אמר אסי לאחת מהצופות שהתעניינה מה יקרה בהמשך. "אני גם יודע שאחת מהדמויות הולכת למות בעונה הבאה". 

פרק הסיום של "להיות איתה" ישודר ביום שלישי אחרי "רק רוצים לרקוד"

mako