רק רוצים לרקוד

הבעל של עדן שבתאי נחשף: "זה מגניב שיש לה מעריצים"

הם הכירו כששניהם כיכבו בסצנת הריקוד של ארצות הברית, אבל מאז היא הפכה לכוריאוגרפית והוא לפעלולן בסרטים הוליוודים. עכשיו הוא הגיע לביקור בארץ כדי לצפות מקרוב באשתו הופכת לכוכבת ענקית בישראל. תפסנו אותו מאחורי הקלעים של התכנית ושמענו ממנו איך הוא מתרשם מהרקדנים פה ומה הוא חושב על ישראל? רמז: הוא מת עלינו

רותם אלון | mako | פורסם 07:00 11.08.17 

שנה גודל אות

את ג'י הבעל של עדן שבתאי פגשנו במסדרונות של אולפני נווה אילן בשעת לילה מאוחרת. אחרי שהתכנית נגמרה וכבר כל הרקדנים התפזרו לביתיהם, ראינו שהוא מחכה לה בסבלנות מופתית עד שהיא תסיים ישיבה עם מנהלי הלהקות לקראת יום הצילומים הבא של "רק רוצים לרקוד". ניצלנו את ההזדמנות (ואת השעמום שלו) כדי לבדוק איך  זה מרגיש לצפות בה כובשת את מסך הישראלי: "זה מגניב כי אני מרגיש שיש לה הרבה מעריצים והרבה אנשים אוהבים אותה ואת האנרגיה שלה". 

כמובן שלא הצלחנו לעצור את עצמנו מלחטט לו גם קצת בחיים האישיים. כך לדוגמה חשפנו שהם הכירו כששניהם עבדו כרקדנים בלוס אנג'לס. מה שעוד גילינו זה שלמרות שהיום הוא נטש את הריקוד לטובת פעלולים בסרטים הוליוודיים, עדיין יש לו מה להגיד על ההתרשמות שלו מרמת הרקדנים של התכנית: "יש כאן הרבה אנשים מוכשרים. אבל בהחלט יש להם הרבה עבודה והם יכולים להשתפר אבל זה לוקח זמן".

עדן שבתאי מתוך התכנית (צילום: רועי ברקוביץ')
סטארית!
|
צילום: רועי ברקוביץ'

>>עם איזה זמר מפורסם עדן שבתאי הייתה רוצה לצאת לדינר?

בדומה לעדן אשתו, שהביאה איתה המון "אמריקן ספיריט" לפריים טיים בישראל, גם הוא לא מצליח להימנע מההשוואה בין תעשיית הריקוד כאן לזו שבלוס אנג'לס: "בארצות הברית יש יותר הזדמניות" הוא אמר וסיים עם מסר אופטימי: "אבל הזמנים משתנים ואנשים מתקדמים בכל מקום".

"רק רוצים לרקוד": שני ושלישי ב-21:00