מועדון לילה

לקראת סיום העונה: 7 הרגעים הכי מצחיקים של "מועדון לילה"

בראשון הקרוב ב-21:00 חברי הפאנל יתיישבו באולפן בפעם האחרונה לעונה, וזאת לגמרי ההזדמנות שלנו להתחיל לסכם את כל מה שהצחיק אותנו. מהביקור המפתיע של בתה של מיה דגן, דרך הביצוע של בריטני עם חופני כהן ועד המתיחה האכזרית שספגה מיכל אנסקי

מערכת תכניות קשת | מועדון לילה | פורסם 07:00 21.07.17 

שנה גודל אות

אמרה לה לא: הצעת הנישואין המפוקפקת של עדי אשכנזי

הטעות הכי גדולה של עדי אשכנזי הייתה לחשוף בפני חברי הפאנל של "מועדון לילה" את אהבתה לדורון מזר, והציפייה לקבל כבר הצעת נישואין מבן זוגה. הם כמובן עשו מזה מישמש אחד גדול, והצליחו לארגן רגע רומנטי שכמעט גרם לה להתקף לב קטן. עם כל הצחוק, אנחנו זיהינו שם אכזבה קלה.

אכלה אותה: המנה ששברה את מיכל אנסקי

שופטת "מאסטר שף" הייתה בטוחה שהיא עומדת לטעום מנה שתביא את השלום, אלא שלחברים ב"מועדון לילה" היה רעיון אחר לגמרי. בזמן שהיא חשבה שמדובר בשידור חי בתכנית הבוקר, אנסקי הופתעה מטעמה הנורא של מנה מאולתרת שהוגשה לה. ככה היא הגיבה כשגילתה מה עומד מאחורי הטעם המר.

כוכבת הדור הבא: אמליה דגן מפתיעה את אמא

את זה שמיה דגן כובשת את הקהל אנחנו כבר יודעים, אבל לאחרונה עלתה לכותרות כוכבת גדולה-קטנה שעשויה להיות מתחרה קשה מאוד. אמליה פפר דגן, בתה של מיה הגיעה לעשות לאמא הפתעה ב"מועדון לילה" ולא הייתה מוכנה ללכת בלי הדרן. קבלו אותה.

נקמה מתוקה: קורין גדעון מותחת את ארז טל

אחרי שארז מתח אותה מול כל המדינה, קורין גדעון מצאה את הזמן והמקום להחזיר לו. במהלך צילומי העונה החדשה של "מועדון לילה", גדעון הטיחה בו עוגת קצפת עשירה שהתלבשה על פניו כמו כפפה.

אופס: החיקוי שסיבך את קטורזה 

חברי הפאנל אוהבים לצחוק גם כשזה מגיע על חשבון האורחים באולפן, אבל לפעמים זה חוזר אליהם כמו בומרנג. כשאסי עזר הגיע לבקר את הקולגה ארז טל, הוא חטף מקלחת קרה מישראל קטורזה, אבל מיד הוכיח שגם לו יש מקום בשולחן הסטנדאפיסטים. צפו בחיקוי שיצליח לבלבל אפילו את סורלה.

חופני VS פרידמן: מאש-אפ ים תיכוני עם בריטני ספירס

כוהנת הפופ הגיעה לישראל להופעת קיץ לוהטת, והגרסה הפחות לוהטת שלה הגיעה לביקור ב"מועדון לילה", בחיקוי שביצע טל פרידמן. הכיף הנוסטלגי כמובן לא נגמר שם, ולביצוע דואט באולפן בחרה בריטני הישראלית בפרטנר שהוא לא אחר מאשר חופני כהן. אה, וגם ארז טל נכנס להתקף צחוק בלתי נשלט שלא ראינו כבר הרבה זמן.

בתדר גבוה: כשלקורל סימנוביץ' התחלף הקול בשידור

כשהדוגמנית הבינלאומית ובת זוגו של כוכב ברצלונה נחתה באולפן, חברי הפאנל התקשו לשמור על נימוסים. בין הניסיונות לשכנע את בן הזוג לעבור למ.ס. אשדוד לבין ניסוי בבלון הליום, הם ביקשו ממנה להקריא את הטוקבטים המרושעים כדי שיהיה להם קצת יותר נעים באוזן.

 "מועדון לילה" - תכנית סיום העונה, ראשון ב-21:00 בקשת