אין ספק שההתחלה של עינת ולירון הייתה מבטיחה. מעל פני השטח אולי היה נראה שהם חיים בסרט דיסני אחד שלם, אבל רגע אחד טרף את כל הקלפים. זה קרה כשלירון השאיר את משוואת האהבה (L+E=) פתוחה לטיפולו של הזמן, מה שגרם לעינת לתהות האם העתיד שלהם עומד במבחן. "די התגברנו על זה כבר", אמרה דניאל פסו, עיתונאית ומי שמכירה את עינת מקרוב, ליובל פגי ועידו פורת בפודקאסט "חתונה ממבט ראשון", "זה בעבר ואנחנו עם הפנים קדימה".

אבל אם נתמקד לרגע בעבר, כולנו חווינו הפתעה מהקשר החם שנוצר במהירות בין עינת ללירון מתחת לחופה. "אני מכירה את עינת שנתיים ועוד לא ראיתי אותה בזוגיות, רק חוויתי אותה במצבים אחרים", הבהירה דניאל שליוותה את עינת מקרוב בחתונה ובתהליך עצמו, "גם לי וגם לנועה היו התחלות קצת לא יציבות עם עינת. בהתחלה לא היינו בכלל בטוחות שהיא רוצה להיות חברה שלנו. עינת צריכה להתקלף וברגע שהיא עושה את זה היא הכי מהממת שיש. אני יודעת שלוקח לה זמן, וההפתעה היא שזה קרה פתאום כל-כך מהר".

דניאל פסו (צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12)
"אני חושבת שעינת באה מאוד מוכנה". דניאל פסו|צילום: מתוך חתונה ממבט ראשון , קשת 12

ואם תהיתם מה הסיבה, לדניאל יש את התשובה. "אני חושבת שעינת באה מאוד מוכנה. היא מאוד רצתה לעבור משהו בתכנית, אז היא השאירה את המגננות לפני שנכנסה לחופה". ועם כזה בול קליעה של המומחים, היא ואנחנו פגשנו את לירון. "אני לא יודעת איך עינת הייתה מתנהגת, אם הייתה מקבלת מישהו פחות לטעמה. מכל השיחות שהיו לנו לפני, היא ידעה שתעשה הכל כדי באמת להיות שם. זה כיף לראות שזה קרה, הכל נורא מלהיב".

ולא רק אותה זה מלהיב. גם ברשת התגובות על החיבור המידי בין הזוג האחרון של "חתונה ממבט ראשון" (הערב אחרי החדשות, קשת 12) לא איחרו להגיע, לטובה ולרעה. ותתפלאו, דניאל לא נשארה בחוץ. "הבנתי עד כמה הביקורות על 'חתונמי' הפכו להיות קשות, קראו לי ולנועה האחיות החורגות של סינדרלה. פוסט שלם על 'לא פלא שנשים היום רווקות עם חברות כאלה'. זה גרם לי להבין שהרבה פעמים אנשים מפרשנים את התכנית בצורה לא מקצועית ואחראית, אומרים דברים מאוד קשים. היום כל אחד יכול להגיד הכל, אז באמת שאפו למשתתפים שצולחים את זה כי זה לא פשוט". 

מה שכן, לזכותה של דניאל נאמר שהיא יודעת לקחת הכל בפרופורציות. "אני ממש לא נפגעתי, אבל היה רגע, זה לא נעים שהופכים אותך למם", הודתה, "גם מישהי כתבה פוסט ותייגה את עינת, שהיא נורא מעריכה אותה על אף החברות 'המפרגנות והתומכות'. כשעלו התגובות, קודם כל סימסתי לעינת: 'את מבינה את הצחוקים?' והיא אמרה לי שזה בסדר גמור. עינת בסדר עם זה כי באמת עשינו שם צחוקים, וזה מה שעושים, באנו להרים. ברגע שהבנתי שהיא יודעת איך לקחת את זה, אז משם והלאה - אינטרנט תחגוג".