לפני פחות משבועיים, מערכת "חי בלילה" הביאה את עדותה של רומי, שהתעוררה בבהלה משנתה וראתה אל מול עיניה אדם זר שיושב על מיטתה. בהמשך היא הצליחה להתעשת ודרשה מאותו אדם לצאת מביתה ובמזל דבר לא קרה לה למעט ההטרדה עצמה. מצלמות האבטחה במקום ראו את אותו פורץ מסתובב במשך דקות ארוכות בדירה עד שהגיע אליה.

כעת, הסיפור מקבל תפנית מכיוון לא צפוי כאשר טביעות אצבע שנשארו על גבי חלון ביתה של רומי הביאו לזיהוי ואיתור מהיר של החשוד. מדובר באביב אלוני, בן 35, תושב בת ים שהובא למעצר בשבוע שעבר. אבל מסתבר, שלא מדובר בפורץ מתחיל, אלא בעבריין סדרתי שכבר בשנת 2011 הורשע על עבירה דומה, אך בחר בכל זאת להמשיך במעלליו.

השודד שנכנס באמצע הלילה לדירות של רווקות (צילום: מתוך
התגלה כעבריין סדרתי|צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12

לפני שלוש שנים, אלוני הסתבך שוב במושב רמות כאשר פרץ לביתה של צעירה בשעת לילה מאוחרת והרים את השמיכה שאיתה התכסתה. גם היא התעוררה בבהלה והייתה בטראומה. על פי כתב האישום, באותה שנה הוא גם צילם שש מתלוננות ללא הסכמתן בזמן שהן שהו בחדר השירותים ללא בגדים ובימים האחרונים הן הגישו נגדו כתב אישום. בין היתר נרשם: "מעשיו של המשיב מלמדים על מסוכנות גבוהה מצידו לכלל הציבור. המשיב, על אף שלחובתו מאסר על תנאי בעבירות על חוק הגנת הפרטיות, ממשיך לבצע את אותן עבירות".