חי בלילה

רוני מאנה בתגובה לענבל אור: "הבחורה חולה בנפשה"

במהלך ראיון בתכנית "אופירה וברקוביץ'" ביום שישי האחרון, העלתה ענבל אור טענות קשות הנוגעות למעורבותו של רוני מאנה במקרי שוחד והונאה. בראיון ל"חי בלילה" הגיב איש העסקים לטענות כלפיו והשתלח באייל ברקוביץ' על התלהמות שלא לצורך

מערכת תכניות קשת | חי בלילה | פורסם 01:14 08.01.18 

שנה גודל אות

ביום שישי האחרון, התראיינה ענבל אור בתכנית "אופירה וברקוביץ'". בראיון ניסתה אור להגן על שמה באמצעות מסמכים תומכים, תוך כדי האשמות כלפי מגוון גורמים שאיימו על חייה ונהגו בה בהונאה. בין יתר האנשים שציינה, התייחסה אור לאיש העסקים רוני מאנה וסיפרה על מקרי שוחד בהם היה מעורב לכאורה.

בראיון ל"חי בלילה" הגיב רוני מאנה על הטענות הקשות שהועלו כלפיו ואמר: "הראיון היה לא נעים לצפייה. הבחורה לא יודעת מה היא אומרת ולא לוקחת אחריות על המעשים שלה". כשנשאל מאנה על מעורבותו בעניין המגרש בשכונת בבלי שבתל אביב, הוא סיפר כי רכש את המגרש ללא כל קשר לענבל אור, ושאם לא היה קונה, קבלנים אחרים היו קונים. "היא גווייה מהלכת, ומסובכת עד הצוואר", פרסם מאנה בחשבון הטוויטר שלו לאחר הראיון, תוך התייחסות למצבה הנפשי של אשת העסקים.

 לעמוד הפייסבוק של "חי בלילה"

בהמשך השתלח איש העסקים באייל ברקוביץ' על שנהג בענבל אור באגרסיביות שלא לצורך, מאחר ומדובר בבחורה חולה לטענתו. בנוסף גם התייחס לראיון שלו עצמו בתכנית לפני כשבוע, ואמר על אייל ברקוביץ': "לא הייתי נותן לו לשדר. עניין אותו להתלהם". 

>> לצפייה בפרק השני של "כיפת ברזל" לפני כולם ב-makoTV לחצו כאן

"חי בלילה": ראשון עד חמישי ב-23:25, קשת, ערוץ 12