דייט ראשון

"הכרתי את האחד שלי איפה שבחיים לא מוצאים אהבה"

רגע לפני ש"דייט ראשון" (הערב ב-21:00) מגיעה למסך, זוהר ישראל תפס את קורין גדעון, לריאיון קצר על הפריים טיים הראשון בלי ארז טל, עולם הדייטינג ומה שביניהם. מה קרה בדייט הכי מביך שלה, באיזה מקום לא צפוי פגשה את בן הזוג ומה אסור בתכלית האיסור להגיד בדייט ראשון? צפו

זוהר ישראל | mako | פורסם 14:09 17.09.17 

שנה גודל אות

קורין גדעון אמנם כבר מצאה את האחד שלה, אבל זה ממש לא מונע ממנה לחלק טיפים לרווקים שבינינו. הערב אחרי החדשות היא תנחה, בפעם הראשונה לבדה, את תכנית הדייטינג החדשה "דייט ראשון" שתשודר בקשת. בכל תכנית, נזכה להצצה לדייט הראשון בין שני זרים לעיני המצלמות. כך למעשה, אנחנו זוכים להציץ אל עולם הדייטינג הישראלי, על כל הרגעים המביכים, המצחיקים והמרגשים שבהיכרות הראשונה. "אני חושבת שכל אחד יכול להזדהות עם זה", מודה גדעון בריאיון לזוהר ישראל, ומספרת על הדייטים כפי שהיא עצמה חוותה אותם.

>> בקרוב קשת עוברת לערוץ 12: כל מה שאתם צריכים לדעת על הפיצול

"זה היה בנסיעה לדייט, קרה פנצ'ר", סיפרה גדעון על רגעי המבוכה הראשונים בדייט מהעבר, "עכשיו דייט ראשון, את רק רוצה להגיע כדי לשתות איזה דרינק שתשתחרר האווירה המביכה. אז מה אני עושה? מצלמת לחברות כדי לשלוח את ההזיה הזאת של הגבר שמחליף לי פנצ'ר. ויש פלאש. עכשיו הוא קולט, ואומר לי: 'יש מצב שהרגע צילמת אותי?', אמרתי לו: 'לא, עשיתי לך פנס לפנצ'ר'".

מהדייט הזה גדעון כמובן לא יצאה אהבה, אבל את האחד שלה היא כבר מצאה, ותתפלאו לא היה שם אפילו דייט ראשון. "איפה אומרים בחיים לא תמצא אהבה?", היא אמרה וסיפרה מיד שמכל המקומות, היה זה ערב בילוי במועדון שהפגיש בינה לבין החבר הצמוד, חילי סורוצקין: "מצאתי את האחד, עוד אין לי טבעת על האצבע אבל זה הכיוון".

דייט ראשון (יח``צ: ינאי יחיאל)
"הדבר הכי גרוע להגיד בדייט ראשון זה משהו רע על איך שהיא נראית"
|
יח``צ: ינאי יחיאל

אמנם ההיכרות שלהם הייתה שונה, אבל לגדעון דווקא יש כללים נוקשים לגבי עשה ואל תעשה בדייט ראשון. "הדבר הכי גרוע שאפשר להגיד למישהי, זה משהו רע על איך שהיא לבושה או על איך שהיא נראית חלילה. כל הגברים שרואים את הריאיון הזה, תמשיכו להחמיא גם כשאתם בזוגיות, אומרים שלפחות 10 פעמים ביום".

"דייט ראשון": ימי ראשון ב-21:00, קשת, ערוץ 2