מאחורי כל מפורסמת שהופכת לרקדנית מצליחה, עומד מנטור טוב: אחד מצוות לאלופה אולימפית, השני לזוכת אירוויזיון והשלישי - ליוצרת תוכן ואושיית רשת שסוחפת אחריה מאות אלפי עוקבים. הם היו כאן בעונות הקודמות, ובימים אלו רפאל פליישמן, אלון דוידובסקי ועידן אטיאס קורעים את הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" עם פרטנריות חדורות מטרה - שלא רואות, כמוהם, בעיניים. לפני שקבוצת כוכבים נוספת תעלה לרקוד במוצאי שבת (אחרי החדשות, קשת 12), התיישבנו עם שלישיית הרקדנים לשיחה על העבודה הקשה, רגעי השבירה והרצון להגיע לגמר הגדול.

רפאל פליישמן

בעונה הראשונה הוא רקד לצד סנדי בר, את העונה השנייה הוא עשה עם נסרין קדרי עד הפציעה והפרישה - והעונה הוא קיבל את זוכת מדליית הזהב האולימפית בהתעמלות אמנותית, לינוי אשרם - שגורפת מחמאות בערמות מהשופטים. "עם לינוי אנחנו תמיד רוצים להביא טעם של עוד", הוא מספר.

ואכן הם מביאים טעם של עוד. למרות שזו שפה אחרת עבור אשרם, השניים קורעים את הרחבה. רק בנאמבר הפוקסטרוט האחרון שלהם, פליישמן ואשרם לקחו אותנו עם סינטרה היישר לסיסקטיז וקיבלו את אחת המחמאות הגדולות מדוד דביר: "אני לא עומד בזה, באמת. רפאל אתה בר מזל, קיבלת תכשיט ביד - יש שם הכל; רוח, נשיות, טכניקה ויופי. אין לי שום הערה, אם תמשיכי ככה אנחנו יכולים לסיים פה".

כולנו יודעים שבשביל ריקוד מעולה, מעבר לטכניקה וחזרות - צריך גם כימיה בין הפרטנרים, ואת הכימיה עם אשרם הוא מגדיר "טובה". "עם לינוי מצחיק לי, יש כימיה, וייב טוב והרמוניה. אנחנו מסתכלים אחד על השנייה, מבינים אחד את השנייה - עוברים דברים ביחד", הוא אומר ומסביר, "למרות שאני המנטור, גם אני בן אדם וגם אני מתעייף לפעמים. היא גם לפעמים עוברת קשיים, מתפרקת בחדר החזרות ובוכה. זה בסדר, זה אנושי, אבל ייאמר לזכותה שהיא יודעת לאסוף את עצמה. אני לא צריך ללמד אותה מה צריך לעשות כדי לזכות במשהו".

 

אלון דוידובסקי

בעונה הקודמת הוא רקד עם חברת הכנסת לשעבר, אורלי לוי-אבקסיס והפעם הוא רוקד עם לא אחרת מזוכת "הכוכב הבא" והאירוויזיון, נטע ברזילי. "רוצה להראות את נטע, את כל העבודה הקשה; כולל הבכי, הצעקות, החתכים ומתיחת השרירים - מפה ועד לגמר", מספר אלון דוידובסקי.

דוידובסקי יודע היטב למי הוא צוות. ברזילי היא וינרית בנשמה, חיית במה שלא מוותרת לעולם לעצמה - עד שמשיגה בדיוק את מה שהיא רוצה. "היא פרפורמרית מטורפת, אי אפשר לקחת את זה ממנה. אבל הריקוד הכניס אותה למצב של 'רגע, אני לא רקדנית'", הוא אומר ובאותה נשימה מסביר שגם כאן היא לא מוותרת, "אנחנו עובדים חמש שעות כמעט כל יום, היא מקבלת ביטחון ומפציצה. אנחנו מסודרים מבחינת טקטיקות של אימונים - שעות אימונים, שעות של תזונה, מסאג'ים וטיפולים -הכל משולב ביחד אצלנו כדי להביא את התוצאות הכי טובות שיש".

על הדינמיקה בינו לבין ברזילי מספר דוידובסקי: "נטע אומרת לי שאני צריך להיות קשוח, אבל אני לא מאמין בתוצאות שמגיעות בצרחות, כי אני חוויתי בעברי מאמנים מאוד מאוד קשים שניסו לרמוס פסיכולוגית את הרקדנים, את הספורטאים, בשביל לקבל תוצאות טובות. אני מאמין בזה שבשנייה שיש הבנה של מה צריך לעשות ולאיזה מטרה ללכת, אפשר לעשות את זה ברוגע ולהגיע לתוצאות הכי גבוהות".

עידן אטיאס

הרקדן עידן אטיאס רקד בעונה הקודמת עם קים אור אזולאי, והפעם הוא לצידה של אושיית הרשת ויוצרת התוכן דנית גרינברג - ולדבריו, הוא יותר מציפה לעבור את הדרך הזו לצידה. "אנחנו חברים טובים, באמת באותו הראש, אותו בן אדם - זה ממש כמו זוגיות מושלמת", מספר אטיאס שמגדיר את הכימיה ביניהם כ"מושלמת".

"בפעם הראשונה ראיתי אותה ודפקתי צרחה לשמיים - אמרתי 'תודה רבה', היה כל כך מרגש, כיף ושמח. שוב, באמת כימיה מושלמת, הכי מתאימים אחד לשנייה", הוא ממשיך, "שנינו משוגעים, אוהבים לצעוק מלא. אנחנו משתגעים, עושים מלא שטויות ומבהילים אחד את השנייה - לא משעמם איתנו. אנחנו עושים מלא רעש, איפה שאנחנו נמצאים שומעים אותנו, רואים אותנו - וכן, אנחנו מאוד בולטים ביחד, הכימיה הזאת מאוד משוגעת".

גרינברג ואטיאס בולטים מאוד על הרחבה ומחוצה לה, מפזרים צבע, אנרגיה וגרוב - והוא בטוח שהם יגיעו לגמר הגדול. "בשנה שעברה קים נתנה בראש ונלחמה - ואני חושב שאם נמשיך לעבוד קשה נהיה ללא ספק חלק מהגמר", הוא אומר.