הדוגמנית רומי פרנקל, בסך הכל בת 21 והיא כבר עומדת לעלות על הרחבה הכי מדוברת במדינה - הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" (הערב אחרי החדשות, קשת 12). היא רגילה לחשיפה, ברשתות החברתיות עוקבים אחריה מאות אלפי עוקבים, למעשה; באינסטגרם יש לה יותר מ-256 אלף עוקבים ובטיקטוק כמעט 50 אלף, אבל הפעם מדובר בחשיפה מסוג אחר לגמרי.

"אני חושבת שזאת פלטפורמה שעד היום לא הייתה לי באמת להראות את האופי שלי", היא מספרת בראיון ל-mako טרם העלייה לרחבה, "תמיד יש את השפיטה של הרשתות החברתיות - ופתאום זה באמת להביא את עצמי ואת האופי שלי, להראות גם כישרון שלא הראיתי עד היום. ריקוד זה גם משהו שאני מאוד אוהבת ומתחברת אליו - יכירו בי צד תחרותי, רגיש, מצחיק, שטותניקי, הכול ביחד. יראו מי זאת רומי באמת".

העונה שעברה שברה שיאים והרף הוא מטורף. איך את עם הציפיות?
"אני חושבת שהעונה הזאת תהיה עוד יותר מטורפת מעונה קודמת, כי יש פה באמת כישרונות מטורפים וכולם מכירים את כולם. יש וויב של תחרות, אבל אני נותנת את כל כולי, נמצאת שעות בחזרות. מאמינה שיהיה בסדר".

רומי פרנקל (צילום: instagram)
"פתאום זה באמת להביא את עצמי ואת האופי שלי"|צילום: instagram

את תחרותית?
"אני מאוד תחרותית, אבל באישי אני לא מביאה את זה. על הבמה אני תחרותית, בסטודיו ובין לבין יש הכי אווירה טובה".

יש משהו שאת חוששת ממנו? 
"אני מאוד חוששת מההצבעות, כי כל אחד בא עם הקהל שלו ויש כאלה עם פחות או יותר קהל. אני מרגיעה את עצמי בזה שאני באמת אביא את עצמי, ומי שיתחבר ויאהב את הריקודים ואת מה שנעשה, יתמוך בנו. אני מקווה שזה יספיק". 

הפרטנר של פרנקל הוא הרקדן החדש איתן קריפס, שהצטרף בעונה זו לתוכנית. היא מעידה כי הוא "הבוס בחדר ו"קשוח מאוד מאוד מאוד". "הוא גם קשוח, כי הוא יודע שאני מאוד רצינית ופרפקציוניסטית. אנחנו מתאבדים על הכל עד שיוצא, אבל כן, הוא מורה קשוח", היא אומרת, "בין לבין אנחנו עושים את הצחוקים, אבל יש צעקות, יש הרבה צעקות בחדר חזרות, גם מצידי וגם מצידו. הוא צועק עליי ואני מחזירה, כי אני לא יכולה לסתום".

הייתה נקודת שבירה?
"השבוע הייתה לנו חזרה שהייתי באאוט לגמרי, לא הייתי שם מבחינה מנטלית. עשינו כל כך הרבה פעמים איזה צעד שהיה הכי פשוט בעולם - התנועה הכי מפגרת שיש, אבל יש ימים שאת פשוט לא שם במיינד שלך, הוא אמר 'למה את לא מצליחה?! עשינו את זה מיליון פעם!', ואני עניתי לו, 'אבל מה אני אעשה? אני לא מצליחה', הייתי מתוסכלת, עצבים - ואז הצלחתי והתפייסנו. אבל הוא מכיל אותי, הוא מבין. אין מה לעשות, זה אינטנסיבי, כל יום אנחנו ביחד והחיים ממשיכים - אבל אנחנו משתדלים לנתק את זה בחדר חזרות".

איך את מצליחה לשלב את החיים ואת העבודה לצד החזרות?
"זה מאוד אינטנסיבי, מאוד, לפעמים אין שבתות ואין סופ"שים וחגים. אבל אני מגשימה פה חלום אז אין מה להתלונן בכלל. ככל שיש לי יותר עומס ככה אני יותר שמחה. ככל שיש לי יותר עשייה אני בן אדם יותר מאושר. 
רומי הקטנה לא מאמינה עד עכשיו שאני פה, שאני עושה את זה, אני בהלם. זו ממש הגשמת חלום".

איך המשפחה והחברים קיבלו את זה? הם תומכים? 
"הם מתלהבים וכל הזמן שואלים שאלות ואני מראה סרטונים. המשפחה מאוד רוצה כבר לבוא ולראות, כולם תומכים ושמחים בשבילי. בורכתי בסביבה תומכת ואוהבת, מדהימה, אני לא יכולה לבקש יותר מזה".

מאז ומתמיד פרנקל התחברה ועקבה אחר המתרחש ב"רוקדים עם כוכבים", אבל זה לא הקשר היחיד שלה לתוכנית. למעשה, בעונה הקודמת השתתף ברק שמיר, האקס שלה - שהודח בהדחה הראשונה לעונה. "היינו בקשר, משהו לא ברור, אבל חוויתי קצת ממנו", היא משחזרת ומבהירה כי דבר לא יכול להכין אותך לתחרות הריקודים הקשה בעולם, "שום דבר לא יכול להכין אותך לדבר האמיתי, כמה שחשבתי שיהיה לי קשה, זה מעבר לכל ציפייה, אבל זה כיף בסופו של דבר, זה באמת כיף לעבוד קשה, אני ממש אוהבת. אני גם טובה תחת לחץ".

ברק שמיר ואליסה שריקי – ואלס וינאי   (צילום: מתוך
ברק שמיר ואליסה שריקי מתוך עונה 2 של רוקדים עם כוכבים|צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת 12

 יש בויפרנד חדש? משהו באופק?
"רווקה כבר כל כך הרבה זמן,  אבל מחכים הרבה זמן לדברים טובים - ועכשיו אנחנו מתמקדים בעצמנו ובתכנית. כשזה יגיע, זה יגיע נראה לי הכי מושלם שיש. אני מאוד מקווה ומצפה".

מי שלישיית הגמר שלך?
"אני הזוכה של עצמי כמובן, אבל גמר? לינוי אשרם ודור הררי, אלו השמות הבולטים".