ביום ראשון האחרון, השחקן והדוגמן און רפאלי עלה לרחבה הכי מדוברת במדינה, הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" לביצוע בכורה לצידה של יאנה דוברובסקי. הם פתחו בריקוד סלסה, הקצב זרם - ואז הם נפלו על הפרקט. הם ידעו שההצגה חייבת להימשך ולא נתנו לזה לעצור אותם, וכעת לפני שכוכבים וכוכבות נוספים יעלו לרקוד הערב (ג') רפאלי מספר בריאיון ל-mako מה היה רוצה שהקהל בבית יראה - ואיך האינטרקציה עם הפרטנרית שלו לרחבה שהצטרפה לקאסט התוכנית העונה.

רפאלי שגדל לעיני הציבור, רוצה שיראו אותו, את מי שהוא - ואת מה שהוא יביא איתו. "הציפייה היא מעצמי, רוצה שישפטו נטו את הריקוד, נקי מכל זה, ממי שאני, מאיך שקוראים לי, ממה שאני עושה - זה לא מעניין, בטח לא בתקופה כזאת של מלחמה. הריקוד ינקה לאנשים את הראש, עדיף להתעסק בריקוד עצמו ולא בדברים שוליים אחרים".

אומנם רפאלי מכיר היטב את המצלמה, ויודע בדיוק מה לעשות מולה - אבל הבמה, היא טריטוריה שעדיין זרה לו לדבריו, במיוחד כשמדובר בבמה בסדר גודל כמו זו של "רוקדים עם כוכבים". "יש לי הרבה ניסיון במשחק, מול מצלמה וסטים של צילום ופרסומות, אבל לא יצא לי לעמוד על הבמה, בטח שלא לרקוד, יש חששות. אבל אם לא היה אותם, זה היה לא טוב", הוא אומר. 

כאמור, רפאלי עלה לרחבה לצידה של דוברובסקי, רקדנית שהצטרפה לקאסט השנה. לדבריו, הדינימיקה ביניהם מעולה, למרות שלפעמים החזרות האינטנסיביות עושות את שלהן. "הדינימיקה מעולה", הוא אומר, "לפעמים אנחנו רבים, אבל אני מניח שלכל הזוגות יש ריבים קטנים".

 זה סיר לחץ מטורף.
"יש לנו זמן יותר ביחד ממה שהיה לי עם בת הזוג שלי, זה אינטנסיבי ברמות, אבל, זה בסדר גמור. אנחנו לומדים להכיר כל יום, לאט לאט, מפתחים שיטות חדשות, שיטות לימוד, איפה אני חזק, איפה אני פחות, איך עדיף לנו לעשות את זה, באיזה קונסטלציה".

איך היית מגדיר אותה בתור מורה?
"מורה קשוחה כשצריך וסבלנית כשצריך - והיא מכילה כשצריך. פגעתי בול".

אחד המבחנים הקשים יותר שצריכים לעבור המתחרים ב"רוקדים עם כוכבים" הוא ביקורת השופטים, שלפעמים יכולים להגיד גם דברים שלא תמיד כיף -בלשון המעטה- לשמוע אחרי ימים בחדר החזרות. באשר לכך, אומר רפאלי: "נצטרך להתמודד איתה בצורה בוגרת, אין מה לעשות,זה חלק מהשיפוט, זה חלק מהתהליך".

בינינו, על מי אתה שם את הז'יטונים?
"אני מאמין בגורל, בקארמה, אז אני מפחד להגיד. הייתי מאוד רוצה להגיד על עצמי, אבל הייתי מחלק אותם בין כולם".