אלישע בנאי הוא מולטי טאלנט. הוא זמר, הוא גם שחקן ומעבר לזה, נוכחנו לדעת שיש לו חתיכת ידי זהב כשהשתתף עם אמו, אורלי זילברשץ ב"המטבח המנצח VIP" - ויש סיכוי גדול שנגלה הערב (ג') כישרון נוסף כשיעלה על הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" בפעם הראשונה. "אני פשוט  נהנה לרקוד, לא ציפיתי שזה יקרה לי", מספר בנאי בריאיון ל-mako. 

מה אתה רוצה שהקהל יראה כשתעלה לרחבה?
"אני כל כך נהנה לרקוד שאני לא מצפה מהקהל לכלום, מצפה פשוט ליהנות ולרקוד בטירוף. זה נשמע מוזר, אבל אני בא די נקי, בא אנדרדוג, אין לי שום ניסיון בריקוד, לא רקדתי בחיים, אני בא לעולם שאני לא מכיר - ואני נהנה ללמוד, לעשות ולהזיז את הגוף".

 בינינו, יש בך חששות?
"ברור שיש חששות, יש לי חששות לאכזב את ג'ניה (ליבמן) שרוקדת איתי. כי אם נשים שנייה בצד את 'הכוכבים', אלו אנשים שעושים את זה מילדות ואלו החיים האמיתיים שלהם, זה מי שהם. ג'ניה רוקדת מגיל חמש, אז האכזבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה - זה לאכזב את בת הזוג שרוקדת איתי".

אורלי זילברשץ ואלישע בנאי  (צילום: MKR המטבח המנצח)
אורלי זילברשץ ואלישע בנאי |צילום: MKR המטבח המנצח

כאמור, בנאי צוות לרקדנית ג'ניה ליבמן שמכירה היטב את האולפן של "רוקדים עם כוכבים". מדובר בחברת קאסט וותיקה, אשר רקדה בעונה הראשונה לצידו של השחקן משה אשכנזי ובעונה השנייה לצידו של דורון בן דוד. בנאי מספר על האינטרקציה איתה: "הדינמיקה מדהימה, קיבלתי מתנה".

 איך היא בתור מורה?
"ג'ניה כמו שאת רואה אותה. מעבר לכך שהיא עושה את זה מגיל חמש ולקחה מדליות ועשרות תחרויות בעולם, היא מורה של 550 תלמידים ותלמידות - וגורמת להם אושר מטורף, היא ליטרלי מנטורית שלהם. זכיתי באחת שיודעת להיות מורה".

איך הגיבו בבית כששמעו שאתה הולך להשתתף בתכנית?
"פצצה, עפו על זה. תראי, אני יודע לזוז והמשפחה שלי יודעת שאני יודע לזוז אבל בין לדעת לזוז לבין מה שאנחנו עושים פה יש הבדל, הבדל תהומי. אמרו לי 'תהנה, תן בראש, תעוף על זה'". 

הרזומה של בנאי עשיר. יש לו כמה הופעות מכובדות בסדרות וסרטים, להקה "אלישע בנאי וארבעת השודדים", ואפילו זכייה ב"המטבח המנצח VIP" יחד עם אימו. הוא מספר כי בשנתיים האחרונות, העשייה הייתה מרובה. הכל קרה, הכל התגשם, עד השבת השחורה. "שנתיים שבמהלכן הוצאתי אלבום, צילמתי שתי סדרות גדולות, צילומים לסרט צרפתי, הכל קרה - החיים היו וואו", הוא אומר, "ואז טאק, ה-7 באוקטובר, לא עבדתי שבעה חודשים. 'רוקדים עם כוכבים' זו מתנה, אני מאוד נהנה מזה".

העשייה שוב חזרה, בנאי עומד לעלות על הרחבה והוא מתרגש לקראת המאורע. "היו לי יומיים של מלט דאון, נהייתי עייף בכל הגוף מההתרגשות", הוא אומר ובאותה נשימה מבהיר, "אני מגיע כאנדרדוג, אני יודע את זה - ואני בסדר עם זה. אני נהנה מזה".

על מי אתה שם את הז'יטונים?
"שלומי טפירו הוא פאקינג מלך, עליו אני שם את הז'יטונים".